Pokaz Macieja Zienia obfitował w tym roku w wiele niespodzianek. Począwszy od zaproszenia, poprzez zaskakujące motywy samego pokazu. Subtelne kreacje i mocne akcenty w kolekcji pełnej rentgenowskich prześwietleń zyskały odpowiednią oprawę w wizażu.

W tym roku makijażami zajęła się marka Revlon. Wizażyści postawili na absolutną klasykę - w postaci nieśmiertelnej czerwonej pomadki oraz czarnego eyelinera. Ten kobiecy "must have" sprawdza się w każdej sytuacji, zwłaszcza przy wieczorowych stylizacjach.

Podobny makijaż mieliśmy okazję oglądać podczas Paryskiego Tygodnia Mody (sezon wiosna/lato 2013) na pokazie Jeana Paula Gaultier. Z kolei fryzura skojarzyła nam się z minimalistycznym i eleganckim kokiem z pokazu Gucci.

Backstage pokazu Gaultier Fot: Imaxtree

Gucci, wiosna/lato 2013, fot. Imaxtree

Wiemy, że za nieskazitelną cerę modelek odpowiada podkład Revlon ColorStay. Kreska została narysowana eyelinerem Revlon ColorStay, a rzęsy wytuszowane maskarą Revlon PhotoReady 3D Volume w kolorze Blackest Black. Do makijażu ust użyto pomadki, a następnie blyszczyka Revlon Just Bitten Kissable Balm Stain – kolor Romantic.

Recenzja z pokazu Macieja Zienia>>

Jak powiększyć oczy - triki z pokazu Gucci>>