Czekacie na premierę? Od kilku dni wiemy, że 8. sezon "Gry o tron" zbliża się wielkimi krokami. Po miesiącach plotkowania i tworzenia kolejnych teorii spiskowych, wiemy już kiedy nowe odcinki zostaną wyemitowane. A jeszcze kilka miesięcy temu wszyscy twierdzili, że ostatni sezon serii będzie opóźniony i fani poznają dalsze losy swoich ulubionych bohaterów dopiero pod koniec 2019 roku. Nic z tego! Zakończenie tej historii zobaczymy już w połowie kwietnia. A co wiemy o fabule?

Skasowana scena z serialu "Gra o tron". Fani produkcji HBO muszą zobaczyć to wideo >>

Maisie Williams zdradziła finał serialu "Gra o tron"?

Jeśli uważnie oglądaliście spot reklamowy promujący seriale HBO to z pewnością zauważyliście scenę dotyczącą serialu "Gra o tron". Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) i Jon Snow (Kit Harrington) przyjadą do Winterfell. Kilka dni później ujawniono też pierwszy teaser. Jednak fani nadal mają sporo pytań. Maisie Williams postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. W rozmowie ze SkyNews przyznała, że wszyscy będą nieszczęśliwi. "Nie wiem czy ktokolwiek będzie usatysfakcjonowany" - powiedziała aktorka wcielająca się w Aryę Stark. Czy to oznacza, że nasi ulubieni bohaterowie zginą? Chcemy więcej spoilerów!

"Nikt nie chce końca (serialu, przyp. red.), ale jestem dumna z tego ostatniego sezonu".

Przypomnijmy, ostatni sezon serialu "Gra o tron" będzie składał się z sześciu odcinków. Za reżyserię odpowiedzialni są David Benioff & D.B. Weiss, David Nutter oraz Miguel Sapochnik. Na ekranie zobaczymy postaci grane przez Petera Dinklage'aNikolaja Coster-Waldau, Lenę HeadeyEmilie ClarkeKita Haringtona, Maisie Williams i Sophie Turner