Niecałe dwa tygodnie dzielą nas od premiery ósmego i już ostatniego sezonu serialu "Gra o tron". W ramach promocji tego hitu HBO, co chwilę w mediach pojawiają się kolejne informacje na temat obsady, czy fabuły produkcji. Aktorzy odgrywające główne role goszczą w słynnych programach telewizyjnych, czy udzielają wywiadów do popularnych magazynów. Na przykład, Maisie Williams ostatnio pojawiła się w "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon", gdzie opowiedziała m.in. o swojej przyjaźni z Sophie Turner (czyli serialową Sansą Stark). Jednak wszyscy komentują jej zaskakujące wyznanie na temat serialu "Gra o tron".

Emilia Clarke zagrała w komedii romantycznej. Zobacz zwiastun do "Last Christmas" >>

Maisie Williams ujawniła, co wydarzy się w ostatnim sezonie serialu "Gra o tron"?

Maisie Williams przez przypadek powiedziała o kilka słów (a raczej zdań) za dużo na temat premierowego sezonu "Gry o tron". Ujawniła, że jej bohaterka, Arya Stark, umiera w drugim odcinku! "HBO ostatnio wysłało wiele wiadomości na temat tego, żeby niczego nie zdradzać, więc nie mogę niczego powiedzieć, bo mnie zabiją. Podczas ostatnich dni kręcenia serialu było sporo emocji, żegnaliśmy się z całą ekipą, zwłaszcza gdy dowiedziałam się, że Ayra umiera w drugim odcinku. Byłam...". Wszyscy byli w szoku po tym wyznaniu, a Maisie wyglądała na spanikowaną.

Kto wygra "Grę o Tron"? Premiera sezonu 8 i teorie spiskowe na temat zakończenia serialu >>

Niestety, to był tylko dowcip z okazji Prima Aprilis, ale trzeba przyznać, że Williams świetnie zagrała zaskoczenie. Sami zobaczcie! Oglądajcie (zwłaszcza) od 1:20.