Magdalena Frąckowiak od lat pozostaje jedną z najbardziej popularnych polskich top modelek. Szczególnie często pojawia się sesjach promujących kostiumy kąpielowe. Tylko w zeszłym sezonie polską piękność mogliśmy oglądać w sesjach dla marek takich jak: Solid & StripedLisa Marie Fernandez czy Broochini. Gwiazda październikowej okładki ELLE tym razem wystąpiła w kampanii Bikini Lovers na sezon wiosna-lato 2018

Sesja zdjęciowa włoskiej marki strojów kąpielowych odbyła się na popularnej (i chyba najbardziej romantycznej) greckiej wyspie Santorini. 33-letnia polska top modelka pozowała na tle białej architektury we wzorzystych i seksownych bikini. W zaprezentowanej ofercie Bikini Lovers pojawiły się modele wykonane z aksamitu, kostiumy kąpielowe we wzory i te pokryte kolorowymi pasami oraz zwierzęcymi motywami. Przesycone greckim słońcem kadry to dzieło młodej (26-letniej) włoskiej fotograf Nimy Benati.

O tym, co działo się za kulisami sesji, możecie dowiedzieć się z instagrama modelki. Frąckowiak chętnie publikowała tam fotografie z backstage'u.