Przed rozpoczęciem nowego roku, sprawdzamy horoskopy i snujemy (czasem nawet nieco oderwane od rzeczywistości) plany. Wymyślamy postanowienia, a czasami nawet wakacyjną destynację. A gdybyśmy mogli sami złożyć nasz wymarzony horoskop - oczywiście taki, który mamy nadzieję się spełni? Zapytaliśmy znane osoby, jak wyglądałby ich idealny 2017 rok.

Swoje plany zdradził nam ostatnio Greg Nawrat (miniwywiad z modelem znajdziecie tutaj>>). O wymarzonym roku opowiedziała też Magdalena Frąckowiak. O polskiej top modelce (na liście Industry Icons serwisu models.com) głośno jest ostatnio nie tylko dlatego, że pojawia się w edytorialach i w kampaniach reklamowych, ale także z powodu jej biżuterii. Chokery od Frąckowiak noszą największe światowe gwiazdy. To właśnie z projektowaniem Magda wiąże swoje cele na 2017 rok. Przeczytajcie:

Postanowienie
Dostać się z moją biżuterią do większej liczby concept store'ów.

Miejsce, w którym spędzisz 2017 rok
Londyn

Wymarzone wakacje
Te na Capri.

Miłość w 2017 roku
Jestem spełniona w miłości, chciałabym żeby tak zostało.

Marzenie, które chciałabyś, żeby się spełniło w 2017 roku
Chciałabym, żeby moją biżuterię założyła Natalie Portman.

Cel zawodowy
Koncentruję się teraz na biżuterii - chciałabym stworzyć trzecią kolekcję i sprzedawać ją np. w Selfridges w Londynie albo Barneys w Nowym Jorku. A jeśli chodzi o moją karierę, zależy mi na tym, by zrobić jakiś wyjątkowy edytorial i okładkę francuskiego Vogue'a.

Sport na 2017 rok
Pilates

Trend na 2017 roku
Mam nadzieję, że w 2017 roku zapanuje większa moda na biżuterię, na przykład na broszki.

Wymarzone spotkanie
Chciałabym poznać Monicę Bellucci, a poza tym spędzić więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi.