Maciej Musiał na okładce ELLE Man

Zdjęcia autorstwa Marcina Kempskiego w nowym numerze magazynu ELLE Man złożyły się na dwie sesje zdjęciowe. Obie powstały w nowym Hotelu Warszawa, który staje się naszą światową wizytówką. Zupełnie jak serial "1983", w którym Maciej Musiał nie tylko gra, ale jest też jesgo współproducentem.

Maciej Musiał w magazynie ELLE Man - zdjęcia

W pierwszej modowej sesji ekipa ELLE Man dała Maćkowi i styliście Michałowi Koszkowi pełną swobodę. Stylizacje to prawdziwy odjazd. Drapieżne Versace miesza się tu z kowbojskimi akcesoriami Kentucky's Western i total lookami Gucci. Pełna "Dzikość serca". 

 

Druga sesja to ilustracja wywiadu, jaki z aktorem przeprowadził Olivier Janiak, redaktor naczelny magazynu ELLE Man. Panowie znają się od dawna. To z tej rozmowy dowiecie się, że Maciek Musiał wiele godzin dyskusji nad konceptem serialu "1983" spędził z Joshuą Longiem właśnie na balkonie mieszkania Oliviera.

Maciej Musiał w ELLE Man / Marcin Kempski

Maciej Musiał w magazynie ELLE Man - fragmenty wywiadu

Maciej Musiał w ELLE Man o pomyśle na serial "1983":

"Świętowałem z przyjaciółmi 19. urodziny. Z  domówki przenieśliśmy się do baru na Karowej. Poznałem Joshuę Longa. Dowiedziałem się, że jest z Ameryki i że pisze scenariusze. Wykrzyczałem mu fragment z "Wilka z Wall Street" i po szorstkim początku znajomości zakumplowaliśmy się. Poprosiłem, by napisał mi scenkę na casting, którą bym mógł rozsyłać po świecie. Tak powstał pierwszy dialog do 1983"

Maciej Musiał w ELLE Man o szkole aktorskiej:

"Do tej pory grałem intuicyjnie. Szkoła pozwoliła mi się zmierzyć z bardzo dużą ilością materiału. Być może tego nigdy nie zagram przed kamerą, ale w trzech spektaklach egzaminacyjnych robiłem rzeczy, które powodują, że coś cię rozciąga w środku".

Maciej Musiał w ELLE Man o Los Angeles:

"Miałem 18 lat, kiedy poleciałem do Los Angeles. Chciałem dotknąć tego magicznego świata. Miasta z marzenia każdego aktora, który chce grać w wielkich filmach. Zobaczyłem, że tam młodzi ludzie nie tylko próbują grać. Piszą scenariusze, realizują krótkie metraże, wystawiają sztuki teatralne, robią zdjęcia. "

Maciej Musiał w ELLE Man o pracy na planie "Wiedźmina":

"Chciałem być w tym projekcie, bo "Wiedźmin" to polska rzecz. Andrzej Sapkowski stworzył tę postać. CD Projekt RED grę. Zachwycił się tym cały świat [...] Reżyseruje Alik Sakharov,  ten od "Gry o tron". Masz pytania? Zrobią to perfekcyjnie. [...] U nas na planie masz 3,4 kampery, tam 34. Zdjęcia nie w jednej hali, ale we wszystkich w wielkim mieście. [...] Powiem ci jednak, że najbardziej mnie uderzyła wszechobecna życzliwość. Skromność ludzi. Szacunek dla innych. Najwyższy światowy poziom międzyludzkiej współpracy."

 

Cały wywiad z Maciejem Musiałem i dwie sesje zdjęciowe w nowym magazynie ELLE Man - już w sprzedaży!