,,Lupin" fabuła

Serial opowiada historię mężczyzny o imieniu Assane Diop (w tej roli Omar Sy m.in. znany z filmu ,,Nietykalni"), którego życie, jako nastoletniego chłopca legło w gruzach, gdy jego ojciec zmarł po oskarżeniu o przestępstwo, którego nie popełnił. Assane'a po ponad dwóch dekadach ma szansę na zemstę. Zamierza odkryć prawdę, posługując się sztuczkami w stylu legendarnego Lupina. Twórcy zainspirowali się powieściami Maurice'a LeBlanca z 1905 roku opowiadających historię Arsène Lupina - słynnego dżentelmena-włamywacza, który stał się również inspiracją dla głównego bohatera. Lupin wcielał się również w rolę inteligentnego detektywa, a jego zdolności do kamuflażu były więcej niż ponadprzeciętne.

Ten nowy serial Netflix to hit platformy. Popularnością przebił nawet "Bridgertonów" i "Gambit królowej"!

,,Lupin" premiera

Pierwsza część sezonu miała premierę w serwisie Netflix 8 stycznia. Serial cieszy się niebywałą popularnością, jak podała platforma według obliczeń na przestrzeni miesiąca od premiery, miało go obejrzeć aż 70 milionów gospodarstw domowych. To pierwsza i jedyna do tej pory francuska produkcja, która może pochwalić się tak wielkim sukcesem. ,,Lupin" zdobył pierwsze miejsce, nie tylko we Francji, ale także Polsce, Brazylii, Niemczech, USA czy Hiszpanii. Jakby tego było mało, serial pobił ,,Bridgertonów" oraz ,,Gambit królowej". 

,,Lupin" część 2

Jak potoczą się losy Assane'a w drugim sezonie? Dokąd zaprowadziła go zemsta? Jaki plan wymyśli tym razem? Tego dowiemy się już wkrótce z drugiej części serialu na Netflix. Tymczasem zobaczcie teaser, jaki opublikowała platforma. Już nie możemy się doczekać ogłoszenia daty premiery!