"Luke Perry w szpitalu" - ujawniły amerykańskie serwisy zajmujące się tematyką gwiazd. Początkowo fani 52-letniego aktora sądzili, że to kolejny "fake news", ale szybko okazało się, że to potwierdzona informacja. Aktor grający aktualnie w serialu "Riverdale" doznał udaru, gdy przebywał w swoim domu w Sherman Oaks (południowe LA). Perry został szybko przewieziony do szpitala. Tego samego dnia telewizja Fox potwierdziła, że szykuje się nowa wersja serialu "Beverly Hills, 90210" z udziałem pierwszej obsady. Jednak na liście zabrakło Perry'ego, co mogło mieć związek z jego kontraktem z kanałem The CW.

Cole Sprouse i Lili Reinhart dementują plotki o rozstaniu? Gwiazdy "Riverdale" pojawiły się na okładce pewnego znanego magazynu >>

Cole Sprouse i Lili Reinhart: znamy powód rozstania pary znanej z serialu "Riverdale" >>

Twórcy "Riverdale" składają hołd zmarłemu Luke'owi Perry'emu. W 4. sezonie serialu pojawi się gwiazda związana z aktorem >>

Luke Perry, aktor z serialu "Beverly Hills, 90210" i "Riverdale" miał udar

Stan zdrowia Perry'ego nie jest jeszcze znany. Niektóre serwisy internetowe podają, że aktor jest w stanie śpiączki, jednak rzecznik prasowy ujawnił E! News, że to nieprawda. Gwiazdy i przyjaciele Amerykanina zamieszczają na instagramie i Twitterze prośby o modlitwy dla Luke'a Perry'ego. 

"Beverly Hills, 90210" emitowano w latach 1990-2000 i był jednym z najsłynniejszych seriali dla nastolatków na świecie. W "Riverdale" Luke Perry wciela się w Freda Andrewsa, ojcia Archie'ego. Gwiazdor pojawi się również w najnowszym filmie Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood", w którym zagrali również Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Burt Reynolds, Kurt Russell, Michael Madsen, Tim Roth, Margot Robbie, a także Al Pacino.

Cole Sprouse początkowo ubiegał się o inną rolę w "Riverdale"! >>

Cole Sprouse i Lili Reinhart rozstali się! To koniec związku gwiazd serialu "Riverdale" >>

Cole Sprouse odniósł się do plotek o rozstaniu z Lili Reinhart >>