Monika, spełniasz grecki sen o sukcesie… Czym zajmujesz się na co dzień?
Jestem kreatorką marki LoveSimple creation. Tworzę piękne i mega skuteczne narzędzia do planowania – kalendarze Simple Calendar, planery Simple Planner oraz inne eleganckie dodatki do biura, a niedługo także do domu. Tworzę też społeczności online dla kobiet, które tak jak ja kochają piękne rzeczy i uwielbiają się organizować. Od kilkunastu lat mieszkam w Grecji, ale w głębi serca zawsze będę dziewczyną z Żuław. Jestem mamą dwóch córek, które kocham nad życie. Uwielbiam organizować przyjęcia domowe i staram się czerpać z życia pełnymi garściami. Moją misją jest spełnianie marzeń - swoich i innych kobiet! Wszystko co tworzę ma do tego inspirować cudowne kobiety. Bo uważam, że wszystkie jesteśmy wspaniałe i zdecydowanie za rzadko sobie to uświadamiamy!

Brzmi jak marzenie! Właśnie oglądam Twoje kalendarze i muszę to powiedzieć, są przepiękne.
Dziękuję. Kalendarz to moje kluczowe narzędzie do planowania. Co roku udoskonalamy go z użytkowniczkami marki LoveSimple. Kocham piękny design i pragnę, aby każda stworzona przez mnie rzecz się z tym kojarzyła. Detale, często ręcznie wykańczane, wpływają na wyjątkowość kolekcji LoveSimple. Chcę sprawić, aby każda z nas korzystając z rzeczy codziennego użytku takich jak kalendarz, notes czy planer czuła się wyjątkowo. Dzięki social mediom jestem w stałym kontakcie z kobietami, które korzystają z produktów LoveSimple i wiem, że tak się czują. Aktywnie prowadzę fb fanpage plus 2 zaangażowane grupy na fb. W grupie LoveSimple wymieniamy się doświadczeniami na temat organizacji oraz inspirujemy się do kreatywnych działań. Od niedawna jest też druga grupa ”Nie odkładam życia na później” założona z zaprzyjaźnioną psycholog. To intymne miejsce w sieci tylko dla kobiet.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z planerami? Czy miałaś to dokładnie zaplanowane?
Wręcz przeciwnie! Założenia LoveSimple nie planowałam wcale… 20 lat temu mieszkałam w Nowym Jorku gdzie spełniałam się zawodowo i nawet przez myśl mi nie przeszło, że porzucę to życie dla… miłości. A jednak. Kilkanaście lat temu przeniosłam się do Grecji i rozpoczęłam nowy rozdział w życiu. Początki nie były łatwe. Po rocznej, ciężkiej pracy w znanej firmie florystycznej (i to nie na salonach tylko przy produkcji) dostałam się do działu wedding planning. Kochałam tę pracę, choć bywała wymagająca i wyczerpująca. Już wtedy wiedziałam, że odpowiednie planowanie to klucz do sukcesu. Wypracowałam własny system, który pomagał mi ogarniać wszystkie szczegóły związane z pracą oraz życiem osobistym.

Po kilku latach na świat przyszły nasze córeczki i musiałam zrezygnować z pracy. Po kilku latach spędzonych na wychowaniu moich kruszynek, widziałam, że nie mogę wrócić na pełny etat przy eventach. Zmieniły się moje priorytety i zaczęłam szukać nowej drogi do samorealizacji. Świat online był mi zupełnie obcy, ale wydawał się najsensowniejszy w tej sytuacji. Zaczęłam od pisania bloga, na którym dzieliłam się wiedzą o organizacji przyjęć. W międzyczasie sama uczyłam się jak istnieć w świecie online. To był totalnie nowy świat! Pozwalał mi jednak na połączenie roli mamy, żony i kobiety przedsiębiorczej. Liczba fanów w mediach społecznościowych rosła. Założyłam sklep internetowy z ozdobami na domowe party. Niestety blogowanie okazało się mało dochodowym zajęciem, a w moim sklepie nie było ruchu…. Wtedy przyszedł moment zwątpienia. Choć z natury jestem ogromną optymistką i wierzę w moc marzeń, to wtedy, z wielkim smutkiem postanowiłam zamknąć działalność online i wrócić do pracy na etacie.

W ostatnim wpisie blogowym udostępniłam czytelniczkom prezent - mój osobisty planer do druku. Stworzyłam go metodą prób i błędów gdy przez lata szukałam odpowiedniego narzędzia do planowania mającego wszystkie potrzebne rubryki, przejrzyste harmonogramy, które byłoby też eleganckie i stylowe. Następnego poranka, po publikacji ostatniego wpisu z plikami do ściągnięcia, znalazłam w skrzynce ogromną ilość zapytań - gdzie można kupić ten planer? Moje czytelniczki chciały kupić gotowy produkt… Nie mogłam w to uwierzyć! Zastanawiałam się, jak odpowiedzieć na te prośby. Bałam się, że ich chwilowy entuzjazm nie przełoży się na sprzedaż, a produkcja pięknego i jakościowego planera to duża inwestycja czasu i pieniędzy. Zaryzykowałam po raz ostatni i zaczęłam od  przedsprzedaży 1-szej edycji Simple Plannera. Kupiło go kilkaset kobiet. Otrzymałam od nich wiele cudownych komentarzy. Kobiety pisały, że zakochały się w tym „stylowym projekcie utrzymanym w eleganckim i minimalistycznym tonie”. Podkreślały, że świetnie planuje im się realizację codziennych obowiązków i dużych projektów i chętnie wracają do planera.

Niesamowita historia! Dziękuję Ci za rozmowę. Gdzie można znaleźć Ciebie i Twoje produkty?
Zapraszam na fb grupę LoveSimple oraz Instagram. Kalendarze i inne stylowe dodatki do biura można znaleźć w sklepie lovesimple.pl.

Przed nami święta, czas prezentów i nowy rok 2020! Wybierz piękny prezent dla siebie lub innej wyjątkowej kobiety!
Skorzystaj z kuponu rabatowego na 12 zł! Przy realizacji zamówienia w sklepie lovesimple.pl  WPISZ KOD: LoveSimpleElle