Lourdes Leon rzadko pojawia się na bankietach (a zwłaszcza na ściankach), ale czasem robi wyjątek. Słynna 22-latka i gwiazda kampanii perfum POP od Stelli McCartney wybrała się na prestiżową galę CFDA / Vogue Fashion Fund na Brooklynie. Wszyscy omawiali obecność córki Madonny na tym wydarzeniu, a zwłaszcza strój młodej gwiazdy. Lourdes Leon wybrała na ten wieczór białą, bardzo krótką sukienkę, która odsłaniała wiele, a nawet zbyt wiele. Na zdjęciach doskonale widać biust celebrytki. Do kreacji Lourdes dobrała sandałki w tym samym kolorze oraz kolczyki przypominające retro portmonetki.

Lourdes Leon zainspirowała się kultową stylizacją Madonny? 

Zagraniczni dziennikarze (gdy już otrząsnęli się z szoku) szybko stwierdzili, że stylizacja Lourdes Leon przypomina look Madonny z połowy lat 80. Kultowa wokalistka na MTV Video Music Awards 1984 pozowała w prześwitującym gorsecie z koronki i tiulowej spódnicy. To jedna z najsłynniejszych stylizacji w karierze artystki. Przypadek czy był to zamierzony hołd dla Madonny? W jednym z wywiadów piosenkarka ujawniła, że według jej dzieci "wcale nie jest taka cool". Jak to możliwe?

Lourdes Maria Ciccone Leon urodziła się 14 października 1996. Jej ojcem jest trener personalny i aktor Carlos Leon. Rodzice Loli rozstali się, gdy dziewczynka miała siedem lat. Jest najstarszym dzieckiem Madonny.