Pisaliśmy już o fenomenalnym powodzeniu marki Local Heroes założonej przez dwie dziewczyny, Aretę Szpurę i Karolinę Słotę (CZYTAJ gwiazdy noszą Local Heroes >>). Dziewczyny, dzięki zręcznemu marketingowi i kreatywności odnoszą niebywałe sukcesy: nie dość, że koszulki i akcesoria ich projektu trafiły w posiadanie celebrytów (m.in. Cary Delevingne, Seleny Gomez i Anji Rubik), to od niedawna marka dotępna jest na platformie shoppingowej Asos.com. 

Wczoraj w Internecie pojawił się lookbook marki. I przepowiadamy mu kolejny sukces! Kiedy na jednej sesji spotykają się superpomysłowe założycielki Local Heroes i genialny duet fotografów, triumf jest gwarantowany. 

Za zdjęcia do najnowszego lookbooka localsów odpowiedzialni są Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek - dla pasjonatów mody nie są to obce nazwiska. Para fotografowała dla największych polskich magazynów, a ich duet jest marką samą w sobie. 

Sesję utrzymano w klimacie wielkomiejskiego blokowiska. Długowłose modelki leżą na stole pingpongowym, pozują na tle bramki futbolowej, trzepaku, samochodów służb miejskich. W ich stylizacjach dominują kolory bieli, czerni, czerwieni, błękitu. I motywy: gwiazd, pasków rodem ze sportowych dresów i prążek. Na topach i szortach znajdziemy napisy i hasła charakterystyczne dla marki. 

Lookbook promujący najnowszą kolekcję przywołuje skojarzenia z amerykańską drużyną futbolową i stylem prosto z college'u. Ubrania na pewno trafią w gusta dziewczyn inspirującym się stylem takich gwiazd jak Rita Ora i Rihanna. Kto wie, może wkrótce zobaczymy kolejne gwiazdy dumnie prezentujące najnowsze projekty Local Heroes.

ZOBACZ najnowszy lookbook Local Heroes >>

Iga Budzikowska