Sklep Local Heroes otworzy się już za chwilę

Warszawskie ulice zalały ostatnio nowe plakaty: różowo-niebieskie, z gradientem, w bardzo instagramowej estetyce i napisem: "Are you really OK?". Krótkie, dosadne pytanie było jedyną informacją umieszczoną na grafikach, a znawcy reklamy doszukiwali się w nich zapowiedzi jakiejś trasy koncertowej albo sprytnie wymyślonej kampanii społecznej. Teraz dołączyły do nich kolejne wersje plakatów i wszystko się wyjaśniło. Za akcją stoi jedna z najpopularniejszych polskich marek streetwearowych.

Okazuje się, że to zapowiedź flagowego sklepu Local Heroes. Marka już w grudniu otworzy drzwi swojego butiku na Mokotowskiej 49 - ulicy, którą ulubili sobie polscy projektanci i marki autorskie znad Wisły. Jak zdradziła na swoim Instagramie Karolina Słota, otwarcie planowane jest dokładnie 13 grudnia 2019. "ARE YOU REALLY OK? Because WE ARE GREAT! to my zalaliśmy miasto i Nareszcie otwieramy @localheroes na Motowskiej 49! 13/12/19 moje wielkie marzenie o posiadaniu własnego sklepu w końcu się spełnia i nie macie pojęcia ile to dla mnie znaczy. Robimy to dla Was i dla siebie. Szykujcie się bo to really big thing for us! Spread the news! Love, Karka" napisała projektantka pod zdjęciem plakatów. 

Local Heroes x Zachęta>>

Czekacie na otwarcie sklepu Local Heroes? My bardzo. Znając wyobraźnię marki, to miejsce może być jednym z najpiękniejszych (i najbardziej ekscytujących) sklepów na mapie Warszawy.