Tego chyba nikt się nie spodziewał - rozpoczęły się prace nad kolejną, czwartą już częścią "Listy do M.". Co zobaczymy w nowej produkcji? Czy wróci stara obsada? Te pytania zadają już sobie fani tego filmu świątecznego. Pierwszy tytuł miał swoją premierę w 2011 roku i przyciągnął do kin aż 3 miliony widzów! Kolejne odsłony polskiego "Love Actually" również odniosły sukces, dlatego producenci postanowili zrealizować czwartą część. 

10 najlepszych filmów świątecznych >>

Komedie romantyczne 2020. Te filmy o miłości musicie zobaczyć w tym roku >>

"Listy do M. 4": o czym będzie film?

Niestety na informację o fabule filmu musimy jeszcze trochę poczekać, ale prawdopodobnie poznamy dalsze losy kilku bohaterów z poprzednich części "Listy do M.". TVN opublikował na swoim instagramie pierwsze zdjęcie z planu filmu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl) Sty 21, 2020 o 6:00 PST

"Listy do M. 4": obsada

Powrócą znane nam dobrze gwiazdy. Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk już potwierdzili swój udział w filmie "Listy do M. 4". Pojawią się też nowe nazwiska, ale na razie reszta obsady jest owiana tajemnicą. Za reżyserię odpowiedzialny jest Patrick Yoka, który pracował przy takich serialach jak "Powiedz TAK!", "Prawo", czy "Rodzinka.pl".

"Listy do M. 4": kiedy premiera?

Mimo że dopiero ruszyły prace nad "Listy do M. 4", dystrybutor Kino Świat podał już datę premiery. Fani komedii i filmów świątecznych będą mogli obejrzeć ciąg dalszy historii już 4 listopada 2020 roku.