Na przestrzeni ostatniej dekady, amerykańska aktorka zagrała w zaledwie sześciu produkcjach. Sławę zyskała dzięki podwójnej roli w filmie ,,Nie wierzcie bliźniaczkom z roku". Produkcje z początku dwudziestego pierwszego wieku m.in. ,,Wredne dziewczyny" zapewniły jej silną pozycję, aż wkrótce później Lindsay zniszczyła możliwości powrotu do aktorstwa... Czy tym razem Lohan zagości na wielkim ekranie na dłużej?

Filmy, które warto obejrzeć z mamą. 15 niezapomnianych tytułów w historii kina>>>

Lindsay Lohan powraca! Aktorka zagra w świątecznej produkcji Netflix

Choć 13 lat temu otrzymała Złotą Malinę w kategorii najgorsza aktorka za rolę w filmie ,,Wiem, kto mnie zabił", to nie zniechęciło jej do dalszej kariery.

Jak donosi jeden z amerykańskich tygodników, 34-letnia aktorka powróci w wielkim stylu w świątecznej produkcji Netflixa. W filmie, który na ten moment pozostaje bez tytułu, Lindsay ma się wcielić w „świeżo upieczoną narzeczoną" i ,,zepsutą dziedziczkę hotelu”. Fabuła skupi się na spadkobierczyni, która „doznaje amnezji w wyniku wypadku na nartach i w dniu poprzedzającym Boże Narodzenie znajdzie się pod opieką przystojnego właściciela ośrodka i jego córki".

Netflix planuje rozpocząć produkcję w listopadzie, a za reżyserię odpowie Janeen Damian.

"Emily w Paryżu 2": co wiemy o nowym sezonie serialu? Poznaj wszystkie informacje na temat kontynuacji hitu Netflix z Lily Collins>>>