Kolekcja, która inspiruje i dodaje odwagi

answear.LAB jest stosunkowo młodą marką (powstał we wrześniu 2020 r. ), która w swoich działaniach na pierwszym miejscu umieszcza kobietę. Brand pragnie jej towarzyszyć na każdym kroku, inspirować, skłaniać do wyrażania siebie i życia na własnych zasadach. W nowej kolekcji składa hołd osobom pełnym determinacji, które z optymizmem patrzą w przyszłość, marzą i podejmują kroki, by te marzenia spełnić. I właśnie dlatego answear.LAB do współpracy zaprosił Paulinę Krupińską, która zachwyca nie tylko stylem, ale przede wszystkim swoim uporem w realizacji celów i niezależnością. Znana modelka i prezenterka telewizyjna wielokrotnie udowodniła, że marzeniom warto pomagać, choćby pracowitością i zaangażowaniem.

„Uważam, że nie wolno siedzieć z założonymi rękami i czekać aż wszystko do nas samo przyjdzie, tym bardziej marzenia. Trzeba brać życie garściami i wychodzić na przeciw tym marzeniom. Jeśli czego bardzo chciałam i o czymś marzyłam, to robiłam wiele kroków żeby je chwycić, czasem był to krok wstecz, ale jakże potrzebny” – mówi Paulina. Krupińska.

Wyraź siebie!

Kolekcja limitowana answear.LAB x Paulina Krupińska pełna jest nowoczesnych fasonów, świetnej jakości materiałów (znajdziemy tu m.in. wiskozę z domieszką jedwabiu) oraz uniwersalnych, stonowanych kolorów, które sprawdzą się zarówno w garderobie kapsułowej, jak i w szafie maksymalistki. Marka postawiła na połączenie komfortu i zmysłowości – ubrania z jednej strony podkreślają sylwetkę i dodają pewności siebie, z drugiej, są idealne, aby zamaszystym krokiem podążać w stronę realizacji marzeń. 

„Pracując tyle lat w branży modowej marzyłam o czymś co będzie bardzo spójne ze mną i pod czym będę mogła się podpisać w 100%. Taka właśnie jest kolekcja answear.LAB: totalnie synergiczna z moim charakterem i wartościami. Wygodne ubrania, które są eleganckie, komfortowe i jednocześnie zmysłowe -takie połączenie sprzeczności jest we mnie i zapewne w każdej kobiecie.”

Zwraca uwagę Paulina Krupińska. Istotnie, w kolekcji obok ultrakobiecych slip dress uszytych z materiału o satynowym połysku, pojawiają się skórzane marynarki, szorty i spódnice, a także tkaninowe koszule oversize i modne w tym sezonie szerokie spodnie. Nie brakuje także akcesoriów: designerskich torebek, ręcznie robionych skórzanych pasków i minimalistycznych letnich butów.

W nowej kolekcji stawiamy na jakość materiałów i szycia. Chcemy, aby ubrania w niej zawarte zostały z naszymi klientkami na dłużej w ich szafach– by przez wiele sezonów mogły dodawać każdej noszącej je kobiecie siły, odwagi, a nawet otuchy.” – mówi Agnieszka Korsak, brand director answear.LAB

Limitowaną kolekcję answear.LAB x Paulina Krupińska znajdziesz wyłącznie w sklepie internetowym answear.com!