Lily Collins i Charlie McDowell pobrali się w Dunton Hot Springs w stanie Colorado. Ślub odbył się w miniony weekend i dopiero we wtorek gwiazda zdecydowała się ogłosić światu, że jest już zamężna. Na kameralną uroczystość przybyli tylko rodzina oraz najbliżsi przyjaciele pary, a całe wydarzenie aż do teraz objęte było tajemnicą. "Nigdy nie chciałam być bardziej czyjaś, niż jestem twoja - i jestem teraz twoją żoną. 4 września 2021 roku oficjalnie zaczęliśmy do siebie należeć na zawsze. Kocham cię bardziej, niż mogą to wyrazić słowa" - napisała aktorka pod zdjęciem z ukochanym.

Pod serią fotografii, które Collins opublikowała na swoim Instagramie, posypały się gratulacje, także od jej sławnych znajomych. Szczęścia małżonkom życzyli między innymi Reese Witherspoon, Penelope Cruz, Vanessa Hudgens czy Courteney Cox. Aktorka upubliczniła trzy zdjęcia z uroczystości, które mają iście bajeczny klimat - para młoda pozuje na nich na tle dziewiczej roślinności, drzew i malowniczych wodospadów. Do tej niezwykłej, tajemniczej atmosfery doskonale pasowała kreacja Lily, która postanowiła pójść do ołtarza w projekcie Ralpha Laurena. Zjawiskowa, dopasowana suknia miała kształt syreny i cała uszyta była ze szlachetnej koronki. Zamiast welonu aktorka wybrała śliczną, półtransparentną pelerynę z kapturem w kwiatowy wzór.

Kreacja przywodzi na myśl jedną z najbardziej rozpoznawalnych ról aktorki, czyli Królewnę Śnieżkę, która dała Collins niezwykłą popularność i była trampoliną do jej dalszej kariery. Trudno oprzeć się wrażeniu, że właśnie baśniowy klimat tej opowieści był dla pary młodej inspiracją dla własnego ślubu.