Netflix znów podejmuje istotną tematykę. Kilka miesięcy temu głośno było o serialu "13 powodów". Produkcja zaadresowana do nastolatków (oparta na książce o tym samym tytule) opowiada historię dzieczyny, która postanowiła popełnić samobójstwo. W każdym z odcinków dowiadujemy się co (lub kto) było powodem, żeby popełnić ten ostateczny krok. To nie koniec poważnych tematów. Już niedługo na popularnej platformie streamingowej pojawi się film "Aż do kości" ("To the Bone") z Lily Collins.

W "Aż do kości" ("To the Bone") poznamy historię 20-letniej Ellen. Dziewczyna maniakalnie podlicza kalorie w posiłkach, co doprawadza ją do zaburzeń łaknienia. W pierwszym oficjalnym zwiastunie możemy zobaczyć, jak główna bohaterka radzi sobie w ośrodku, gdzie walczy się z anoreksją. Film miał już swoją premierę podczas ostatniego festiwalu filmowego w Sundance.

U boku Lily Collins ("Love, Rosie", "Królewna Śnieżka", "Dary Aniola: Miasto kosci", "Okja") na planie "Aż do kości" ("To the Bone") pojawili się także: Carrie Preston oraz Keanu Reeves. Za reżyserię i scenariusz odpowiedzialna jest Marti Noxon ("Buffy: Postrach wampirów", "Postrach nocy", "Jestem numerem cztery", "Anioł ciemności")

Premiera "Aż do kości" ("To the Bone") zaplanowana jest na 14 lipca. Oczywiście na platformie Netflix.