Noszone przez pokolenia, skracane, dziurawione i przerabiane ikony Levi’s od zawsze odzwierciedlają różne sposoby życia. Teraz po raz pierwszy miłośnicy kultowych dżinsów 501 czy kurtek Trucker mają możliwość spersonalizowania swoich ulubionych rzeczy pod okiem specjalistów w Levi’s Tailor Shop.

Levi’s z ponad 140 letnim doświadczeniem w projektowaniu i szyciu dżinsu stał się symbolem nowoczesności i oryginalności. Wyznaczająca szlaki w denimowych trendach marka uruchomiła w wybranych salonach Levi’s Tailor Shop, czyli specjalne punkty, w których można customizować ubrania Levi’s.

Klienci odwiedzający salony w warszawskich Złotych Tarasach lub Galerii Mokotów mogą wybierać możliwe customizacje ze specjalnego menu usług. Dostępne są między innymi różnego rodzaju naszywki czy ćwieki, możliwość skrócenia spodni na szorty lub przerobienia kurtki na kamizelkę. Każdy, kto ma ochotę na eksperymenty ma szansę nadać swoim dżinsowym ubraniom własny, niepowtarzalny styl.

Wychodząc naprzeciw trendom na przerabianie ubrań, Tailor Master Levi’s w tym sezonie wykonał dodatkowe, specjalne personalizacje dedykowane projektom realizowanym przez markę Levi’s w Polsce. Dżinsowe kurtki Trucker oblane czarnym silikonem imitującym smołę, z naszytymi wstawkami ze skóry, organzy czy koronki to modele spersonalizowane dla artystów biorących udział w projekcie Informal Sounds.

Levi’s Tailor Shop to sposób na przełamanie rutyny, stworzenie rzeczy o unikalnym charakterze i podkreślenie swojego indywidualnego stylu.