Lauryn Hill wystąpiła w kampanii Louis Vuitton

"Ms. Lauryn Hill jest dla mnie prawdziwą muzą. Zawsze będzie" przyznaje dyrektor kreatywny marki, Virgil Abloh. Teraz udało mu się spełnić jego marzenie, bo artystka zgodziła się wziąć udział w kampanii, która jest dodatkiem do ostatniego pokazu Louis Vuitton Men's na wiosnę-lato 2021 w Szanghaju. Co więcej - specjalnie na tę okazję stworzyła ponad dwudziestominutowy film, w którym daje klimatyczny koncert w kameralnym miejscu. Lista utworów? Szczególna i składająca się z prawdziwych muzycznych perełek: "Guarding the Gates", "Everything is Everything", "Lost Ones", "Ex-Factor", "Black Rage", "Doo Wop". 

Nowa kolekcja marki nawiązuje do twórczości amerykańskiego kompozytora jazzowego, pianisty, filozofa i poety Sun Ra i jest zbiorem takich rozwiązań, jak wykorzystanie materiałów z recyklingu i ubrań z poprzednich sezonów oraz wracanie do wcześniejszych pomysłów i ulepszanie ich.

Ta piosenka jest hitem tego lata na TikToku i YouTube. Kim jest Julia Pośnik?>>

Wideo z Hill jest więc kropką nad i tego sezonu u Louis Vuitton. Produkcję, którą nakręcono w MLH Studio w New Jersey pod koniec lipca, wyreżyserował Naima Ramos-Chapman, a za muzyczne aspekty filmu odpowiadał Benji B. Krótki koncert Lauryn Hill na specjalne zaproszenie Virgila Abloha możecie obejrzeć na poniżej oraz na YouTube marki pod tytułem "Ms. Lauryn Hill for the Men’s Spring-Summer 2021 Show in Shanghai | LOUIS VUITTON".

Nowa kampania Chylak to hołd oddany macierzyństwu. Zobaczcie zachwycające zdjęcia z Agnieszką Grochowską i innymi matkami>>