Trudno im się dziwić, bo dyrektor kreatywny marki Aquazzura, Egdardo Osorio, jak nikt inny zna się na łączeniu wygody z pięknem, a projekty, które tworzy powstają z myślą o kobietach, które w swoich butach chcą podbijać świat. Główna siedziba tej luksusowej marki znajduje się we Florencji, jednak, żeby zdobyć wymarzone szpilki nie musicie wsiadać do samolotu – w Polsce znajdziecie je w ofercie Moliera 2.

Kolekcja wiosna/lato 2021 to ucieleśnienie wymarzonych wakacji – tanecznej nocy w rytmie salsy i smaku soczystych owoców o poranku. Osorio zabiera nas w podróż przez niepowtarzalną Amerykę Południową, gdzie każdy z projektów to przystanek na naszej trasie. Krótko mówiąc, zapomnijcie o minimalizmie – bogactwo kolorów i form nie pozwoli Wam się na pewno nudzić. Na dłużej zatrzymamy się w Kartagenie, czyli rodzinnym mieście twórcy marki.

Pierwsze na co zwracamy uwagę to bujna, tropikalna roślinność, a w szczególności ukochana przez Edgardo bugenwilla. Roślina, której kwiaty mają niezwykle intensywny odcień różu stała się motywem przewodnim kilku projektów. Amarantowe szpilki wyobrażamy sobie w połączeniu z czerwoną sukienką, nawiązując tym samym do modnego ostatnio stylu Lady Di, która uwielbiała fuzję tych dwóch kolorów. W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć, że Meghan Markle szła do ołtarza właśnie w szpilkach Aquazzura.

W kwitnącej niecodziennymi kwiatami kolekcji, poza szpilkami, znajdziemy również sandałki, klapki, akcesoria, takie jak opaski na głowę oraz wyjątkową biżuterię. W dodatkach dopatrzymy się mocnej inspiracji lasami tropikalnymi – kolorowych motyli oraz dzikich orchidei wykonanych z mosiądzu zanurzonego w złocie. Bardzo mocną stroną tej kolekcji jest biżuteria – okazałe naszyjniki, kolczyki, bransoletki i pierścionki mieniące się kryształami Swarovskiego, doskonale uzupełnią letnią stylizację i dodadzą jej latynoskiej energii. Tego lata to właśnie detale odsłaniają przed nami prawdziwą naturę gorącej Kartageny.

Kolekcja „Tutti Frutti” pozwala nam kontynuować wspólną podróż – wykorzystanie takich materiałów jak szkło Murano, rafia czy zamsz wprowadza powiew świeżości i niesamowitą energię, a skóra Techno Metal pięknie odbija promienie słońca.

Aquazzura tworzy swoje projekty z najlepszych materiałów, łącząc tym samym nowoczesność z nienagannym rzemiosłem. Przypominamy, że w Polsce znajdziecie je tylko w ofercie Moliera 2 oraz na Moliera2.com.

Edgardo Osorio, projektant marki Aquazzura