Mama, córka legendy polskiego show-biznesu, prawdziwa girl boss (jest współwłaścicielką rodzinnej restauracji „U Fukiera” i jednej z najchętniej odwiedzanych warszawskich cukierni „Słodki Słony”), influencerka (wzięła udział między innymi w 1. edycji popularnego programu rozyrywkowego „Ameryka Express”)  oraz ogromny talent cukiernictwa (wiedzę i umiejętności zdobywała w najlepszych akademiach kulinarnych Londynu i Nowego Jorku). Brakuje tu jeszcze jednego. Lara Gessler to również jedna z najlepiej ubranych Polek. Doskonale wie jak łączyć aktualne trendy z klasyką oraz jak miksować stonowaną paletę barw z wyrazistymi kolorami i mocnymi wzorami. Co więcej, chętnie wspiera i lansuje polskie marki, a taką postawę u gwiazd lubimy. I to bardzo.

Zarówno na publikowanych w Internecie zdjęciach, jak i podczas gościnnych występów w telewizji, regularnie pokazuje między innymi obsypane superkobiecymi printami sukienki od Affair, Bluzy z metką Femi Stories, kowbojki Mako czy oversize'owe koszule boho od The Odder Side. W najnowszym poście zdradza przepis na idealną stylizację home office. Składniki? Wysokogatunkowe rajstopy, miękkie dzianiny, marynarka w ponadczasową kratę upolowana w internetowym sklepie z ubraniami z drugiej ręki SECOND HUNT i puchate kapcie-chmurki od Robotów Ręcznych. Ale hej, aż dwa elementy z tego zestawienia wykonano lokalnie. Oprócz przywołanych już kapci, etykietka „made in Poland” należy się także rajstopom. Znajdziecie je w najnowszej linii eco produktów Fiore. 

PS Jakiś czas temu Lara wystąpiła także w naszym autorskim cyklu Kosmetyczka ELLE. Jeśli jeszcze nie widzieliście wideo, w którym gwiazda zdradza bez jakich kosmetyków nie wyobraża sobie codziennej pielęgnacji, jak walczy ze spierzchniętymi ustami i przesuszoną skórą dłoni oraz jaki jest jej sprawdzony sposób na uzyskanie promiennego efektu „glow”, koniecznie nadróbcie zaległości. Wystarczy, że odpalicie poniższy link: