Lana Del Rey  zaśpiewa 14 września na zamkniętej gali  "Polacy z werwą" transmitowaną przez TVP1 (piątek, godz. 22:05, TVP1). Koncert odbędzie się w Teatrze Wielkim.

Jej debiutancka płyta "Born To Die" odnosła spory sukces. Oprócz tego, Lana właśnie pojawiła się w ostatniej jesiennej kampanii marki H&M! Specjalnie dla szwedzkiej sieciówki, wokalistka nie tylko zapozowała do zdjęć, ale i nagrała swoją wersję piosenki "Blue Velvet”. To nie wszystko! Amerykanka będzie także promować swoim nazwiskiem nowe modele samochodów Jaguar. W międzyczasie przygotowuje się do wydania drugiej płyty.

„Polacy z werwą” to projekt, który według organizatorów nie będzie typowym plebiscytem czy rankingiem popularności. Celem jest promowanie najzdolniejszych Polaków i ich osiągnięć, dzięki którym Polska stanie się krajem nowoczesnym i atrakcyjnym.

W programie artystycznym gali zaplanowano m.in. pokaz specjalny najnowszej kolekcji Gosi Baczyńskiej oraz koncerty: Moniki Brodki, Leszka Możdżera, Motion Trio oraz Orkiestry Kameralnej Aukso i Marka Mosza.

Nie możemy się doczekać!