Ostatnio głośno było o tatuażu Ariany Grande, która zamiast "7 rings" po japońsku dostała słowo oznaczające "mały grill". Gwiazda szybko naprawiła swój błąd, choć niektórzy uważają, że nadal  jest niepoprawny. Jej pomyłka wzbudziła w internautach spore rozbawienie. Zwłaszcza, że tatuażyści od lat namawiają, żeby sprawdzać znaczenie słów, które chcemy zrobić sobie na ciele. Mimo gafy koleżanki z branży, Lady Gaga również zaliczyła wpadkę. Gwiazda ma dwa nowe tatuaże. Na dodatek, jeden z nich był z błędem, a drugi nawiązywał do filmu "A star is born".

Lady Gaga ma nowe tatuaże. Jeden z nich jest inspirowany filmem "Narodziny gwiazdy"

Lady Gaga może pochwalić się kolekcją ponad 20 tatuaży. Najnowsze do małych nie należą, na dodatek, oba zaprezentowała w Walentynki. Pierwszy z nich to olbrzymia róża wytatuowana na kręgosłupie. Przy kolcach widać słowa tworzące napis "La Vie En Rose". To tytuł piosenki Édith Piaf, którą Lady Gaga (jako Ally) śpiewa w filmie "Narodziny gwiazdy". Wokalistka wykonała ten utwór po raz pierwszy w trakcie gali otwarcia Parker Institute for Cancer Immunotherapy w 2016 roku. Produkcja w reżyserii Bradleya Coopera nie tylko została dobrze przyjęta przez krytyków, gwiazda udowodniła, że jest świetną aktorką dramatyczną. Za swoją rolę Gaga została nominowana do tegorocznych Złotych Globów, ma również szansę na Oscara. Za to przebój "Shallow" zgarnął już statuetki BAFTA, Złotego Globa oraz Grammy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga) Lut 14, 2019 o 11:30 PST

Drugi tatuaż Lady Gagi to pięciolinia składająca się z nut składających się na "G-A-G-A" (taki sam zrobił sobie manager piosenkarki, Bobby Campbell). To właśnie tutaj doszło do błędu. Zamiast pięciu linii początkowo były tylko... cztery! Na szczęście wpadka została szybko naprawiona.

"Muzyczny kryzys zażegnany. Za dużo tequili i biedna piąta linia została zapomniana. (...) Jako studentka teorii muzyki - jestem przerażona. Jako ktoś, kto po prostu dobrze się bawił ze swoim przyjacielem - czuję ulgę" - napisała na instagramie.

Tatuaże Lady Gagi. Zobacz pozostałe: