Odwiedzając różne miejsca na świecie, staramy się zawsze jakoś poprzez ubiór nawiązać do estetyki tego miejsca, aby nie przypominać turystów. Chcemy wtopić się w tkankę miejską. Gdybyśmy mogły dzisiaj spakować się w tę podróż, to to wszystko miałybyśmy w walizce. Mamy nadzieję, że wspólnie z nami wyruszycie w tę wyprawę...

Wszystkie modele w kolekcji zostały wykonane w pracowni DVORUS  w Łodzi, w nakładzie 20szt. w modelu/kolorze. Korzystamy tylko z tkanin bardzo dobrej jakości. Tkaniny do kolekcji zostały wyprodukowane we Włoszech, Portugalii i Polsce.

W tej kolekcji znajdują się również unikaty. ZERO WASTE ITEM - to modele, które występują w pojedynczych egzemplarzach. Zawsze sięgamy po tkaniny wysokiej jakości. Zanim cokolwiek udostępnimy w naszym sklepie, wykonujemy próby i testy. Z związku z tym zamawiamy sporo kuponów do sprawdzenia. Czasami zdarza się, że zanim zakończymy cały proces prób, tkanina jest już niedostępna u producenta lub wymaga dużego ilościowo zamówienia, a tym samym dla nas jest już nieosiągalna, ponieważ naszym założeniem jest szycie maksymalnie 20 sztuk w modelu/kolorze. Jako marka niszowa, nie unikamy dużego nakładu pracy i jesteśmy gotowe uszyć nawet jedną, unikatową sztukę produktu. Kupując produkty z tej linii dokonujecie zakupu, jak od krawca realizującego indywidualne zamówienie i naprawdę zdobywacie niepowtarzalną perełkę!