Kylie Jenner powiększa swoje imperium! Młodsza siostra Kim Kardashian West i Kendall Jenner nie zamierza spocząć na laurach. Jej firma Kylie Cosmetics była strzałem w dziesiątkę - fanki Amerykanki nadal pożądają produków do makijażu sygnowane przez 21-latkę, choć od założenia brandu minęły już dwa lata. Mimo że nie zawsze zdobywają pochlebne oceny od redaktorów i blogerów ze świata beauty, marka Jenner przynosi ogromne, milionowe zyski. Jak jest następny krok Kylie Jenner? Podobno pielęgnacja!

Kylie Jenner stworzy linię kosmetyków do pielęgnacji?

Limitowane linie cieni do powiek czy pomadek to nie wszystko, Kylie Jenner jak każda bizneswoman myśli o rozwoju swojego przedsiębiorstwa. Jak podaje Trademark Ninja, a za nim amerykańskie serwisy internetowe magazynów Harper's Bazaar oraz ELLE, Kylie wystąpiła już do odpowiedniego urzędu o zarajestrowanie znaków towarowych i nazwy marki. Wiecie jak premierowe kosmetyki będą oznaczone? Zaskoczenia nie ma, Jenner zarejestrowała "Kylie Skin by Kylie Jenner" oraz "Kylie Skin". To oznacza, że trwają już prace nad kremami nawilżającymi, tonikami, maskami, olejkami, peelingami lub serum. Dziennikarze zadają też pytania dotyczące dystrybucji - czy nadal wszystko będzie odbywało się drogą internetową? A może gwiazda otworzy w końcu swój pierwszy sklep? Co ciekawe, Kylie niedawno ogłosiła, że ze względu na zbliżające się święta, jej kosmetyki będą dostępne w drogeriach Ulta w całych Stanach Zjednoczonych. To dobry test przed wejściem z nową linią.

Jednak inni ostrożnie podchodzą do tych doniesień. Wielokrotnie znane osoby decydowały się na podobny ruch, ale potem nic z tego nie wynikało i kończyło się tylko na planach. Jak zawsze w takich sytuacjach Kylie Jenner nie komentuje całej sprawy. Dzięki Kylie Cosmetics jej majątek wyceniany jest przez magazyn Forbes na 900 milionów $.

Kupilibyście produkty Kylie Skin?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner) Wrz 28, 2018 o 2:56 PDT