Ostatnio o Kylie Jenner znowu było głośno. Znalazła się na liście Forbesa, jako jedna z najbogatszych osób na świecie i najmłodsza miliarderka - w rankingu była w pierwszej trójce i przebili ją tylko Floyd Mayweather oraz George Clooney. Mówiło się też o tym, że postanowiła zrezygnować z wypełniaczy ust i że pozwoliła na przekłucie uszu swojej półrocznej córki. Dziś celebrytka, która stworzyła kosmetyczne imperium z pomadkami Kylie Lip Kit, kończy 21 lat. Na swoje urodziny Kylie Jenner postanowiła opublikować nowe zdjęcia z córką - dwa piękne portrety Kylie i Stormi Webster możemy oglądać na Instagramie Jenner. Podpisała je: "Czym było moje życie przed tobą, Stormi. Kocham cię, mój mały aniołku". 

Kylie, która ostrożnie podchodziła do publikowania postów ze Stormi, tym razem jednak zrobiła wyjątek. Na zdjęciu widać, że dziewczynka, która urodziła się 1 lutego, rośnie jak na drożdżach i jest bardzo podobna do swojej mamy. Zobaczcie piękne fotografie!

Zobacz też: Kylie Jenner znów wywołała burzę w internecie. Mała Stormi już ma przekłute uszy>>

Pierwsze zdjęcie małej Stormi, córki celebrytki i rapera Travisa Scotta, pobiło rekord polubień na Instagramie. Czy podobnie będzie i tym razem?