Nic tego nie zapowiadało! Wydawało się, że Kylie Jenner i Travis Scott są szczęśliwi i tworzą świetną parę. Okazuje się, że to koniec ich związku... Co wpłynęło na tę decyzję? Czy znane są jakiekolwiek szczegóły rozstania?

Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się. Podobno para spędziła święta oddzielnie

25-letnia Kylie i 31-letni raper postanowili się rozstać - donoszą amerykańskie media. Celebrytka bawiła się na Sylwestrze z siostrą Kendall i przyjaciółmi w Aspen, co więcej, para nie spędziła razem świąt. "Kylie i Travis nie są już razem, mieli razem spędzić święta, ale Kylie pojechała do Aspen, żeby być z przyjaciółmi i rodziną" - podaje anonimowe źródło magazynu Us Weekly. "Do rozstań dochodziło już wielokrotnie w przeszłości, są z tego znani, ale zawsze pozostają w przyjaźni i jako rodzice". Jenner i Scott są rodzicami dwójki dzieci - Wolfa (chłopiec ma zmienione imię, ale nigdy publicznie nie podano jakie teraz nosi) oraz Stormi.

A jeszcze w marcu ubiegłego roku plotkowano, czy Travis Scott i Kylie Jenner nie są małżeństwem. Fani dopatrzyli się wówczas na palcu celebrytki pierścionka, na którym nosi się obrączkę. Czyżby na rozstanie miały wpływ plotki o rzekomej zdradzie Amerykanina? Doniesienia trafiły do internetu w październiku ubiegłego roku. 

Kylie Jenner i Travis Scott, historia związku 

Gwiazda Keeping Up With the Kardashians i raper upublicznili swój romans na Festiwalu Coachella w kwietniu 2017 roku. Kilka miesięcy później okazało się, że celebrytka jest w ciąży. Co ciekawe, Kylie niczego nie komentowała czy dementowała - Amerykanka nie opublikowała nawet na swoich kanałach social media żadnego zdjęcia z powiększonym brzuszkiem. W sieci mogliśmy znaleźć zaledwie kilka ujęć zrobionych przez paparazzi czy fanów. Ich córka Stormi urodziła się na początku lutego 2018 roku (pierwsze zdjęcie małej dziewczynki pobiło wtedy rekord na instagramie). Rok później świat obiegła informacja, że para się rozstała natomiast ze względu na dobro córki i przyjaźń utrzymują dobre i bliskie relacje. 

W sierpniu 2021 roku para, potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka. „Kylie od dwóch lata starała się zajść w ciążę” – zdradziło wtedy źródło bliskie parze. 

Wcześniej, między 2014 a 2017 rokiem Kylie Jenner spotykała się z raperem Tygą.