#1
W 9 lat po premierze znakomitej „Sali samobójców” z Jakubem Gierszałem, Jan Komasa znowu prowadzi nas w mroczne przestrzenie świata wirtualnego. Ale teraz okazuje się, że to rozróżnienie już nie funkcjonuje – wszystko jest wirtualne w realnym świecie. Znakomite role Macieja Stuhra, Danuty Stenki, Jacka Komana i przede wszystkim – odtwórcy głównej roli, Macieja Musiałowskiego. Premiera 6 marca.

#2
Drugi sezon „Genialnej przyjaciółki” stopniowo pojawia się na platformie HBO GO, stacja HBO zacznie go emitować 24 marca. Czy trzeba reklamować ten serial? Można się nim tylko zachwycać, powoli smakując oddaną z niezwykłą dokładnością estetykę lat 60. w Neapolu. Depresyjna bieda i wystawne bogactwo – tuż obok siebie. Oraz, łącząca te sfery przyjaźń Lily i Eleny. Ciągle niejednoznaczna, silna, ale podszyta wyścigiem. Uspokajamy fanów: drugi sezon jest tak dobry, jak pierwszy. Smakujcie.

#3
Niezwykła książka z metką. „Herse. Warszawski dom mody” – wydana przez Muzeum Warszawy. Zwróćcie uwagę na wydawnictwa Muzeum, są zawsze nietypowe, ciekawe, cenne. To opowiada o modzie w przedwojennej Polsce. Wspaniała, pełna zaskoczeń historia. Ilustrowana unikalnymi fotografiami.