#1 

ANIOŁ

Do kin wchodzi „Anioł”, film oparty na historii seryjnego mordercy, chłopaka o anielskiej urodzie i uroku celebryty. Buenos Aires, malownicze lata 70-te, zachwycająca muzyka i moda, stylowość w każdym kadrze. Film, który niebezpiecznie uwodzi. W roli głównej – Lorenzo Ferro, niewątpliwie wschodząca gwiazda. Film wyprodukowany przez Pedro Almodovara i twórców „Dzikich historii”.

Anioł, premiera 1 lutego

 

#2

NIEISTOTNE WIZERUNKI

Reżyser Paolo Sorrentino wziął na warsztat fotografie autorstwa Jacopo Benassiego, portrety mieszkańców włoskich miast i niczego o nich nie wiedząc, nie znając ich prawdziwych nazwisk, dopisał im historie życia. Czasem obszerne, bogate i imponujące, czasem ciche, intymne. Niezwykła lektura.

Wyd. Rebis

 

#3

DETEKTYW, SEZON 3

Jeden z najlepszych seriali powraca w trzeciej odsłonie. Tym razem opowiada historię zaginięcia dwójki dzieci w małym miasteczku w regionie Ozark. Chociaż dramat wydarzył się w latach 80., śledztwo nadal trwa. Na początku prowadził je detektyw Wayne Hays, 10 i 20 lat później sam staje się świadkiem. Trzy plany czasowe łączą jego zeznania, wspomnienia, emocje. W roli głównej Mahershala Ali – obecnie najgorętsze nazwisko w Hollywood!

HBO i HBO GO