Na początku stycznia 2018 roku fani brytyjskiej monarchii śledzili pierwszy dzień księżniczki Charlotte w przedszkolu, a mianowicie w Willcocks Nursery School. Dziś dziewczynka rozpoczyna kolejny etap w swojej edukacji. Tak, córka Kate Middleton i księcia Williama rozpoczyna naukę w szkole podstawowej, a dumni rodzice towarzyszyli jej w rozpoczęciu roku szkolnego. Na dodatek, Charlotte będzie chodzić do tej samej placówki co jej starszy brat, książę George (książę Jerzy). Poznaliśmy też plan lekcji małej arystokratki.

Księżniczka Charlotte poszła do szkoły. Czego będzie się uczyć?

Księżniczka Charlotte, jak i książę George będą uczęszczać do prywatnej szkoły Thomas’s Battersea w Londynie. Oprócz plastyki, córka Kate Middleton i księcia Williama będzie uczęszczać również na zajęcia z języka francuskiego, sztuki i muzyki, teatralne, baletowe czy z informatyki. Zastanawiacie się ile wynosi czesne? Rok nauczania w tej szkole kosztuje prawie 19 tys. funtów, czyli ok. 90 tys. zł! Rok szkolny w Thomas’s Battersea rozpoczął się właśnie dziś, 5 września. W tym wydarzeniu nie zabrakło również ich rodziców.

Na instagramie Kensington Palace możemy już zobaczyć zdjęcie oraz wideo, gdzie widać jak Kate Middleton i książę William odprowadzają swoje dzieci do szkoły. Mała księżniczka Charlotte była onieśmielona dzisiejszym wydarzeniem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal) Wrz 5, 2019 o 1:19 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal) Wrz 5, 2019 o 1:15 PDT