W ubiegłym miesiącu potwierdzono informację, że Kate Middleton spodziewa się trzeciego dziecka.Księżna Catherine na kilka tygodni wycofała się z oficjaljalnych wystąpień publicznych. Spowodowane to było "niepowściągliwymi wymiotami ciężarnych" (po ang. hyperemesis gravidarum), na które księżna Kate cierpiała również wcześniej. To najcięższa postać występujących w ciąży nudności i dotyczy 0,3–2% ciężarnych. Jak podają medyczne źródła ta przypadłość nie wpływa na rozwój płodu, ale jest bardzo uciążliwa dla przyszłych matek.

Brytyjskie, jak i amerykańskie tabloidy już dzień później zaczęły zastanawiać się nad płcią trzeciego potomka Kate Middleton i księcia Williama. Magazyn In Touch uważa, że księżna Kate prawdopodobnie spodziewa się córki. Za to angielskie bulwarówki już sugerują, że mała księżniczka przyjdzie na świat wiosną 2018 roku. Poród zostanie przyjęty tradycyjnie w londyńskim szpitalu św. Marii (w skrzydle Lindo). Są też zakłady dotyczące imion. Najczęściej wymienia się: Alice (po babce księcia Filipa i po drugiej córce królowej Wiktorii), Elżbieta, Wiktoria oraz Aleksandra.

Zanim jednak dowiemy się czy księżna Catherine urodzi dziewczynkę lub chłopca, możemy podziwiać żonę księcia Williama w trzeciej ciąży. Kate Middleton pojawiła się z mężem i księciem Harry'm w Pałacu Buckingham w ramach obchodzenia Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego. Arystokratka miała na sobie obicsłą sukienkę, dzięki czemu można było zobaczyć stan księżnej Kate!

Przypomnijmy, księżna Kate (znana wcześniej jako Kate Middleton) i książę William mają już dwójkę dzieci. Pierworodny, książę Jerzy urodził się  22 lipca 2013 roku, a księżniczka Charlotte 2 maja 2015 roku. Trzy miesiące temu księżna Catherine odwiedziła z rodziną Polskę w ramach wizyty dyplomatycznejPoznaj również styl Kate Middleton na przestrzeni lat