Fani brytyjskiej rodziny królewskiej są zachwyceni nową fotografią księstwa Cambridge. Na kadrze widać szczęśliwego księcia Williama z dziećmi. Brakuje tylko Kate Middleton, ale to właśnie księżna jest autorką tego ujęcia. To już tradycja, że Kate fotografuje członków swojej rodziny, a potem te kadry trafiają np. na instagram Pałacu Kensington. Powodem ostatniego postu jest podwójne święto dla księcia Williama - Dzień Ojca oraz jego urodziny.

Książę William pozuje z dziećmi z okazji Dnia Ojca. "Przepiękna fotografia" - piszą internauci. Zdjęcie zrobiła Kate Middleton

Zdjęcie trafiło na instagram późnym wieczorem 20 czerwca. Widać na nim uśmiechniętego księcia Williama, a także 5-letnią księżniczkę Charlotte, 6-letniego księcia George'a oraz 2-letniego księcia Louisa. Przyszły król Wielkiej Brytanii właśnie skończy 38 lat! Co ciekawe, tego samego dnia obchodzi też Dzień Ojca. Inaczej niż u nas to kolejne święto ruchome w Wielkiej Brytanii, które przypada zawsze w trzecią niedzielę czerwca (ta sama zasada panuje w USA, we Francji i na Ukrainie). Święto nie ma zbyt długiej historii na wyspach. Obchodzone jest mniej więcej od czasów zakończenia II wojny światowej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) Cze 20, 2020 o 2:30 PDT