Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego nadal nie schodzi z pierwszych stron gazet i serwisów internetowych. Dziennikarze, fani brytyjskiej monarchii - wszyscy czekają na informację o porodzie. Część osób uważa, że Royal Baby urodziło się już kilka dni temu, ale pałac nie potwierdza tej informacji. Ostatnio plotkuje się o matce chrzestnej dziecka, brytyjskie tabloidy uważają, że to wyróżnienie otrzyma Victoria Beckham. Niestety musimy się uzbroić w cierpliwość i czekać na oficjalne komunikaty pałacu. Jednak dziennikarze i fani rodziny królewskiej cały czas próbują dowiedzieć się czegoś - ostatnio o Royal Baby został zapytany nawet książę William.  

Meghan Markle wróci w finale serialu "W garniturach" jako Rachel Zane? Co się stanie z jej bohaterką w "Suits"? >>

Książę William nie wie kiedy urodzi się dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Książę William przyjechał na dwa dni do Nowej Zelandii, żeby okazać swoje wsparcie dla ofiar niedawnego ataku terrorystycznego w Christchurch. Arystokrata spotkał się z premier Jacindą Ardern oraz obywatelami wyspy. Podczas witania się z mieszkańcami William został zapytany o datę porodu. "Czy masz informacje na temat narodzin dziecka Meghan Markle i księcia Williama?" Co odrzekł na to książę?

"Nie mam przy sobie telefonu. Nie mam pojęcia! Pewnie dowiecie się tego jeszcze przede mną" - zażartował książę William.

Według brytyjskiej tradycji, jako pierwsza informację o narodzinach dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego otrzyma królowa Elżbieta. Od miesięcy brytyjskie media obstawiają, że poród odbędzie się w drugiej połowi kwietnia (już wiemy że to się nie potwierdzi, chyba że w przeciągu 48 godzin pałac potwierdzi narodziny dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego), albo na początku maja. Co ciekawe, najmłodsze dziecko Williama i Kate, książę Louis urodził się 23 kwietnia, za to księżniczka Charlotte obchodzi urodziny 2 maja. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan (@_duchess_of_sussex) Kwi 26, 2019 o 10:43 PDT