To jego dzień! Książę George ma już 6 lat, więc z tej okazji opublikowano najnowsze zdjęcia chłopca. To już tradycja, że w dniu urodzin swoich dzieci Kate Middleton oraz książę William publikują na swoim oficjalnym instagramie najnowsze zdjęcia. Tak było w przypadku księżniczki Charlotte, najmłodszego Louisa, czy właśnie Jerzego. I tym razem autorką fotografii jest dumna mama, czyli Kate Middleton. Ujęcia zostały zrobione podczas ostatnich wakacji rodzinnych. 

Modne fryzury: grzywka Kate Middleton w stylu francuskim to hit ostatnich miesięcy. Jak teraz wygląda księżna? [trendy wiosna 2020] >>

Kate Middleton znów zainspirowała się stylizacją księżnej Diany. Chodzi o jej stroje podczas wizyty w Pakistanie >>

Księżniczka Charlotte poszła do szkoły - będzie chodzić do tej samej placówki co książę George. Zobaczcie zdjęcie z rozpoczęcia roku szkolnego >>

Książę George: 6. urodziny Jerzego, syna Kate Middleton i księcia Williama

"Wszystkiego najlepszego książę George! Książę i księżna Cambridge z przyjemnością udostępniają nowe fotografie księcia z okazji urodzin Jego Książęcej Mości. Zdjęcia zostały wykonane w ogrodzie Pałacu Kensington i na wakacjach przez księżną Cambridge. Dziękujemy wszystkim za życzenia" - możemy przeczytać na instagramie @kensingtonroyal. Na premierowych kadrach widać uśmiechniętego chłopca (bez niektórych zębów!) w koszulce reprezentacji Anglii w piłce nożnej. Posty już skomentowali Meghan Markle i książę Harry, czy oficjalny profil Anglii.

Zagraniczne serwisy internetowe podają również informacje dotyczące przyjęcia urodzinowego George'a. Podobno książę George będzie świętował swoje 6. urodziny na Karaibach, a dokładnie na wyspie Mustique. 

Księżniczka Charlotte zaskoczyła wszystkich swoim zachowaniem! >>

Przypomnijmy, książę Jerzy (a dokładnie Prince George Alexander Louis) urodził się 22 lipca 2013 roku w londyńskim szpitalu św. Marii (w skrzydle Lindo) - w tym samej placówce przyszli na świat księżniczka Charlotte i książę Louis. Chłopiec został ochrzczony w październiku tego samego roku, podczas prywatnej ceremonii w Kaplicy Królewskiej w Pałacu św. Jakuba. Książę George miał na sobie replikę sukni chrzcielnej z 1841 roku, w której chrzest przyjęła księżniczka Wiktoria (najstarsza córka królowej Wiktorii, późniejsza cesarzowa Niemiec). Mały arystokrata uczęszcza do londyńskiej szkoły podstawowej Thomas's School w Battersea, gdzie widnieje jako George Cambridge.

Książę George (w Polsce występuje też jako "książę Jerzy") jest trzecią osobą, po swoim dziadku i ojcu, w kolejce do tronu Wielkiej Brytanii. 

Książę George skończył 6 lat. Zdjęcia: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal) Lip 21, 2019 o 2:32 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal) Lip 21, 2019 o 2:32 PDT