Chłopiec coraz bardziej upodabnia się do swojego taty, księcia Williama! Kilka godzin temu do sieci trafiła nowa fotografia księcia George'a (w Polsce niektórzy nazywają go per książę Jerzy), z okazji swojego święta. Jak mały arystokrata prezentuje się na portrecie?

Książę George obchodzi 7. urodziny! Kate Middleton jest autorką nowych zdjęć syna. Jak wyglądają najnowsze portrety małego arystokraty?

To już tradycja, że w dniu urodzin swoich dzieci Kate Middleton oraz książę William publikują na swoim oficjalnym instagramie najnowsze zdjęcia. Tak było w przypadku księżniczki Charlotte, najmłodszego Louisa, czy właśnie Jerzego. Są to zdjęcia pozowane, ale dzieci nie są nigdy odświętnie ubrane. W zeszłym roku księżna Kate sfotografowała swojego najstarszego syna w koszulce piłkarskiej, a w tym roku ma na sobie koszulkę "polówkę" w kolorze khaki. A tuż po godzinie 11 na instagramie @kensingtonroyal pojawiło się kolejne ujęcie z księciem George'm (w koszulce moro).

Przypomnijmy, książę Jerzy (a dokładnie Prince George Alexander Louis) urodził się 22 lipca 2013 roku w londyńskim szpitalu św. Marii (w skrzydle Lindo) - w tym samej placówce przyszli na świat księżniczka Charlotte i książę Louis. Chłopiec został ochrzczony w październiku tego samego roku, podczas prywatnej ceremonii w Kaplicy Królewskiej w Pałacu św. Jakuba. Książę George miał na sobie replikę sukni chrzcielnej z 1841 roku, w której chrzest przyjęła księżniczka Wiktoria (najstarsza córka królowej Wiktorii, późniejsza cesarzowa Niemiec). Mały arystokrata uczęszcza do londyńskiej szkoły podstawowej Thomas's School w Battersea, gdzie widnieje jako George Cambridge.

Książę George (w Polsce występuje też jako "książę Jerzy") jest trzecią osobą, po swoim dziadku i ojcu, w kolejce do tronu Wielkiej Brytanii. 

Książę George skończył 7 lat. Nowe zdjęcia arystokraty

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) Lip 21, 2020 o 2:30 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) Lip 22, 2020 o 1:59 PDT