Kristen Stewart to kolejna aktorka, która wcieliła się w legendarną Gabrielle "Coco" Chanel! Nowa ulubienica Karla Lagerfelda zagrała w miniprodukcji wyreżyserowanej przez niemieckiego projektanta. To nie pierwszy raz kiedy dyrektor kreatywny Chanel kręci film o słynnej projektantce mody. Dwa lata temu mieliśmy okazję obejrzeć krótkometrażowy film z Keirą Knightley (zobacz tutaj >>). "Once Upon A Time" był zrealizowany z okazji setnej rocznicy powstania pierwszego sklepu Chanel w portowym miasteczku Deauville.

Kristen Stewart skomentowała swój związek Robertem Pattinsonem. Co powiedziała? >>

Co wiemy o 11-minutowej produkcji "Once and Forever" z udziałem Kristen Stewart? W wywiadzie dla WWD Lagerfeld przyznał, że dał Amerykance sporo wolności przy tworzeniu postaci (to nie nowość - dizajner pozwala nawet aktorce skracać jego kreacje!). Zobaczcie zwiastun:

Premiera odbyła się 1 grudnia podczas pokazu Chanel Métiers d'Art w Rzymie. Co więcej, w kampanii promującej tę linnię zobaczymy właśnie Stewart, która promowała już Métiers d'Art w Dallas, a także torebki i okulary. Premiera sesji już w maju 2016.

Kristen Stewart zagra Coco Chanel! - zobacz pierwsze kadry z filmu >>