„Fight Club”, znany w naszym kraju także jako „Podziemny krąg” to bez wątpienia jeden z najważniejszych filmów lat dziewięćdziesiątych, nie bez powodu określany mianem kultowego. Brad Pitt i Edward Norton wspięli się na wyżyny swoich umiejętności aktorskich, a wizerunek samca alfa wykreowany przez pierwszego z wymienionych stał się dla wielu facetów punktem odniesienia – zarówno pod względem wyglądu, jak i zachowania.

Koszula Brada Pitta z „Fight Clubu” – gdzie kupić?

Filmowy Tyler Durden w jednej z ważniejszych scen filmu pojawia się na ekranie w charakterystycznej koszuli z krótkim rękawem z motywem jesiennych liści. I wierną replikę tej właśnie koszuli dołączyła do swojej oferty firma Far Afield. Została stworzona w 100% z organicznej bawełny, posiada standardowy fason (nie slim fit) oraz guziki z masy perłowej.

Koszulę można kupić w firmowym sklepie Far Afield, który realizuje wysyłki także do naszego kraju. Jest dostępna w rozmiarach od XS do XXL.

Koszule z korzeniami popkulturowymi

Kojarzony z filmowym Tylerem Durdenem element garderoby nie jest jedynym o szeroko rozumianych korzeniach popkulturowych, który trafił do oferty Far Afield. To część kolekcji o nazwie „POP”, w której znalazło się kilka innych koszul kojarzących się z postaciami ze świata kultury. Do sprzedaży trafiła także między innymi biała koszula z wzorem w niebieskie i czerwone trójkąty, którą nosił Max Cady – bohater grany przez Roberta De Niro w filmie „Przylądek strachu” Martina Scorsese z 1991 roku, a niebawem ofertę uzupełni jedna z koszul, którą nosił Tony Soprano w słynnej „Rodzinie Soprano”.