Już w kwietniu do sprzedaży trafi kolekcja kosmetyków do makijażu Urban Decay x Game of Thrones. Data ta nie jest przypadkowa - w końcu właśnie wtedy będzie miała premiera ostatniego sezonu znanego na całym świecie serialu HBO. Na razie szczegóły współpracy nie są znane. Pierwszy odcinek ósmej serii Gry o Tron wyemitowany zostanie dokładnie 14 kwietnia, więc prawdopodobnie tego dnia, produkty z limitowanej linii Urban Decay pojawią się na rynku.

Amerykańska marka opublikowała na swoim instagramie pierwsze zdjęcie promujące kolekcję Urban Decay x Game of Thrones. Zobaczycie na nim modelkę w spektakularnym makijażu w odcieniach seledynu, morskiej zieleni i turkusu. Urban Decay słynie przede wszystkim ze swoich palet do powiek Naked Palette, dlatego jest duża szansa, że tym razem kultowa paleta będzie utrzymana w niebiesko-zielonych tonach, a w jej składzie znajdą się zarówno matowe, jak i metaliczne cienie.

Na instagramie @urbandecaycosmetics obejrzycie też krótkie reklamowe wideo. Widać na nim make up wykonany za pomocą miedzianych perłowych cieni do powiek i brązowej pomadki do ust. Modelka występująca w nagraniu ma także mocno podkreślone brwi i rzęsy, co sugeruje, że kolekcja Urban Decay x Game of Thrones zawierać będzie również maskary.

Czekamy na pierwsze zdjęcia produktów - zapewne opakowania kosmetyków będą tak samo fantazyjne, co ich kolorystyka.