Uwielbiamy & Other Stories za świetne kolekcje, ale również za... kosmetyki! Tak, szwedzka marka ma również w ofercie produkty do makijażu, czy lakiery do paznokci. Od dawna jesteśmy zakochane w szminkach i rozświetlaczach i cieniach do powiek od & Other Stories. Teraz do sklepów trafi kolejna linia zatytułowana "Paris Atelier". Co więcej, są to "francuskie kosmetyki naturalne do makijażu, będące kontynuacją serii do pielęgnacji ciała" o tej samej nazwie. W sklepach i online od 5 października. W składzie "Paris Atelier" znajdziemy m.in. olej śliwkowy tłoczony na zimno, ekstrakty z cykorii oraz dębu. Brzmi i pachnie świetnie!

Co znajdziemy na półkach w & Other Stories? Podkłady, pudry, rozświetlacze, róże do policzków, palety z cieniami do powiek, błyszczyki, szminki, lakiery do paznokci oraz zmywacz (ma wspaniały zapach, potwierdzamy!). Jak możemy przeczytać w informacji prasowej: "Szeroka paleta kolorystyczna pozwala dopasować kosmetyki do wszystkich odcieni skóry. Każdy element tej linii przesiąknięty jest francuską filozofią – od kolorów, poprzez receptury, po składniki. (...) Projekty opakowań nawiązują do języka oraz kolorystyki charakterystycznej dla starych francuskich książek o botanice".

Uwaga: Od 2013 roku marka prowadzi program zachęcający klientów do oddawania pustych opakowań po kosmetykach & Other Stories. Za każdą oddaną rzecz, w ramach podziękowań otrzymacie jednorazową zniżkę 10%.

Kosmetyki & Other Stories "Paris Atelier" >>