Kolorowe ombre, tęczowe pasemka, zabarwione przedziałki.  Na taką koloryzację decydujemy się latem, szczególnie w okresie festiwali. Z mody od sezonów nie wychodzi róż. Cream soda blond, neonowa brzoskwinia oraz hollywood opal  to odcienie, które zdominowały Instagram. Co będzie następne? Znamy już odpowiedź.

Po farbach w sprayu barwiących fryzury na jedną dobę nadchodzą kolorowe szablony do włosów. To hit, który pojawia się na pokazach mody i alternatywnych festiwalach muzycznych. Dzięki nim można zrobić na włosach różne wzory - tęczową opaskę, kropki, obłoki lub kolorowe kwiaty. Wystarczy dać się ponieść wyobraźni. 

Kolorowe wzory na fryzurze nie są na stałe - zmywają się po jednej dobie! Można zrobić je na włosach naturalnych lub pofarbowanych na inny kolor. Taki detal na głowie "zrobi" całą stylizację lepiej, niż dodatki czy odważny strój. Gdzie kupić szablony do włosów? Styliści wykonują je samodzielnie. Rysują na kartce upragniony wzór, a potem wycinają go, przykładają do fryzury i kolorują farbami do włosów w sprayu. Jak wam się podoba ten pomysł?