Każda kobieta kocha biżuterię Lilou! Najnowsza propozycja marki to niezwykle subtelny naszyjnik. Delikatny łańcuszek połączony znakiem nieskończoności, zakończony został modelem na którym możemy wygrawerować nasze uczucia, imię, ważną datę, motto lub marzenie. Symbolizuje nasze nieskończone pokłady emocji i pozwala nam je wyrazić. Naszyjnik otwiera najnowszą kolekcję Lilou, która już wkrótce będzie w sprzedaży. Mamy przeczucie, że okaże się hitem!

Zachwycająca kolekcja ażurowych serc z nieskończonością pozwala na stworzenie total looku! Naszyjnik, pierścionek oraz bransoletka doskonale wpisują się w trendy nadchodzącej wiosny. Niezwykle szykowna torebka Pauline XXL od Be My Lilou dopełni stylizację, zarówno tę codzienną, jak i wieczorową.

Lilou dzięki nieskończonym możliwościom personalizacji pozwala tworzyć osobiste dzieła sztuki, pełne najskrytszych emocji i tajemnic. Kolekcja Full Love to bestseller marki! Talizmany Lilou to symbole najpiękniejszych chwil, które pragniemy zachować na zawsze. Osobisty grawerunek na wymarzonej zawieszce nada wyjątkowego charakteru i sprawi, że biżuteria stanie się deklaracją najpiękniejszych uczuć.

To prezent idealny!

Biżuteria dostępna w wersji ze srebra próby 925, pozłacanej 23 karatowym złotem i na specjalne zamówienia w złocie. Znajdziecie ją w butikach Lilou w całej Polsce oraz na www.lilou.pl