Charytatywna kolacja z Bratem Pittem

Charitybuzz opublikowało we wtorek rano aukcję, której przedmiotem była kolacja w towarzystwie Brada Pitta. Aktor, który od dawna jest zaangażowany w działania organizacji charytatywnych, w tym fundacji Global Green, zdecydował się zaoferować swój wolny czas najhojniejszej osobie.

Leonardo DiCaprio ma nową dziewczynę? Aktor jest widywany w towarzystwie 22-letniej modelki

Co wiemy o kolacji?

Kolacja ma odbyć się w jednej z największych prywatnych posiadłości w Beverly Hills w Kalifornii i ma obejmować alkoholowe drinki oraz jedzenie. Zwycięzca miałby możliwość uczestniczenia w trzygodzinnym wydarzeniu oraz odbycia rozmowy "jeden na jeden" ze zdobywcą Oscara. Zamieszczone ogłoszenie zawierało jasne zasady odnośnie do tematów, jakie można poruszyć w trakcie pogawędki z aktorem.

„Nie jest to okazja do networkingu, propozycji biznesowych czy prezentacji scenariuszy”.

Co ciekawe, aukcja została zdjęta ze strony kilka godzin po jej publikacji. Powód pozostaje niejasny, ale według przypuszczeń mediów kolacja ma się odbyć zgodnie z planem. 

Organizator wydarzenia 

Global Green to organizacja zajmująca się ochroną planety i wsparciem ludzi ciepiących przez klęski żywiołowe czy polityczne. Brad Pitt rozpoczął swoją współpracę z fundacją podczas pomocy poszkodowanym przez huragan Katrina w Nowym Orleanie. Global Green ma szerokie grono ambasadorów wśród celebrytów, do którego zaliczają się między innymi: Leonardo DiCaprio, Orlando Bloom, Jessica Alba, Edward Norton i Robert Redford. 

Angelina Jolie i Brad Pitt wracają na salę rozpraw. Aktorka pozwała byłego męża na 250 milionów dolarów