Jeśli nadal przecierasz oczy ze zdumienia na widok kogoś, kto zanim zje kanapkę, najpierw robi jej zdjęcie, to najwyższy czas założyć profil na Instagramie! Miliony osób na całym świecie codziennie wrzuca tam swoje kolorowe fotografie i szalone filmiki. Są wśród nich gwiazdy, aktorzy, stylistki, modelki, blogerzy i zwyczajni ludzie, którzy dzięki uwiecznionym obrazom, budują swój własny wirtualny pamiętnik.

Specjalnie dla was przygotowaliśmy listę dziesięciu, według nas, najciekawszych ostatnio kont na Instagramie.

1. @matthewwilliamson

 

fot. Instagram, @matthewwilliamson 

Intensywność barw i inspiracje Indiami, widoczne w kolekcjach projektanta, znajdziemy także na jego profilu na Instagramie. Świetne kadry, zapierające dech w piersiach widoki, odręczne szkice i printy to tylko część tego, co można znaleźć przeglądając zdjęcia Matthew Williamsona.

2. @anja_rubik 

fot. Instagram, @anja_rubik

Sesje do magazynów, zdjęcia z backstage’u najlepszych pokazów mody, a także prywatne ujęcia z wakacji naszej top modelki znajdziecie na jej profilu @anja_rubik. Ikona mody według portalu models.com uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje, jak powstaje jej Magazyn 25, jak spędza swój wolny czas, a jej selfie zapierają dech w piersiach.

 3. @alicezielasko

fot. Instagram, @alicezielasko

Według nas to jedno z najbardziej stylowych profili blogerek na Instagramie. Estetyczne fotografie słodkości przeplatają się tu z kolekcjami największych projektantów. Są też stylizacje, które można znaleźć na Alicepoint.com i fotografie Street Fashion, gdyż Alicja, oprócz tego że pozuje, na ulicach Londynu wyszukuje najlepiej ubrane osoby i robi im zdjęcia.

Kogo jeszcze warto śledzic na Instagramie? - czytaj dalej >>