Under Armour w swoich kampaniach już od kilku lat zwraca uwagę na postać kobiety, ale dopiero teraz pokazał jak ważną i kluczową rolę pełni dla marki. W przeszłości Under Armour za bohaterki zawsze wybierał inspirujące kobiety sukcesu powiązane ściśle ze sportem, podobnie jest w aktualnej kampanii. Występują w niej wielkie nazwiska i czołowe gwiazdy sportu: Misty Copeland - pierwsza afroamerykańska primabalerina, Jessie Graff, światowej sławy kaskaderka i osobowość telewizyjna, Yusra Mardini - pływaczka olimpijska, Zoe Zhang - zawodniczka Teakwondo i Lindsey Vonn - narciarka alpejska, Natasha Hastings - lekkoatletka, sprinterka. Zdjęcia do kampanii zostały wykonane w salach treningowych i na dachach wieżowców, wszystko to z widokiem na miejską dżunglę, czyli naturalne środowisko bohaterek Under Armour. Każda z ambasadorek jest inspirującą, zdeterminowaną i niezniszczalną kobietą sukcesu, która nie boi się uwolnić swojego potencjału. To właśnie z myślą o nich Under Armour używa określenia: kobieta nowej ery. 

Kobieta nowej ery - I will

Whitney Houston śpiewała kiedyś, że jest "każdą kobietą" ("I'm Every Woman" przyp. red.). Fakt, że ten manifest na nowo odżywa oznacza, że kobiety w dalszym ciągu potrzebują demonstrować swoją siłę i potencjał. Właśnie dlatego marka Under Armour zaprosiła do współpracy inspirujące kobiety, które nie boją się mówić głośno o tym kim są i czego chcą. Mimo, że dzielą je sporty, które trenują, łączą je sukcesy i determinacja. 

"To, w jaki sposób osiągniesz sukces, zależy tylko od Ciebie"

Misty Copeland jest pierwszą afroamerykańską primabaleriną w American Ballet Theatre w Nowym Jorku, a na jej koncie znajdują się liczne nagrody. Jednak nie zawsze było tak pięknie. Nauczyciele wraz z jej matką walczyli o opiekę nad "genialnym dzieckiem baletu", a sama Misty musiała pokazywać na każdym kroku, że wbrew powszechnym opiniom balet nie jest tylko dla białych. Dziś Misty jest przykładem na to, że pasja i determinacja są w stanie przełamywać każde bariery. Jest również pierwszą primabaleriną z atletyczną sylwetką - to ona utorowała drogę umięśnionym baletnicom!

 

Niektóre dziewczynki chciały być księżniczkami, niektóre lekarkami, a ja zawsze marzyłam, żeby być superbohaterem.

Jessie Graff to popularna w Stanach Zjednoczonych kaskaderka i osobowość telewizyjna. Po latach ciężkiej pracy pokazała wszystkim, że kobieta może być przykładem wielkiej siły i dokonywać niezwykłych rzeczy. 

Po zakończeniu nauki w jednej z najlepszych uczelni w Chinach, Zoe Zhang dostała miejsce w Narodowej Drużynie Teakwondo osiągając klasę mistrzowską. Po doświadczeniu ciężkiego urazu Zhang musiała przejść na wcześniejszą emeryturę, to zachęciło ją do spróbowania swoich sił w aktorstwie jako przedstawicielka sztuk walk. 

W 2015 roku Yusra Mardini i jej siostra dzięki ogromnej woli i determinacji zdołały uciec z Syrii, gdzie nadal trwa Wojna Domowa. Z czterema innymi imigrantami (z osiemnastu, którzy wypłynęli) Yusra musiała płynąć od łodzi, aż do najbliższej plaży w Grecji. Dzięki temu udało jej się ulokować w Berlinie, gdzie znaleźli się później również jej rodzice. Ta traumatyczna historia zachęciła Yusrę do wzięcia spraw w swoje ręce i realizacji marzeń o zostaniu pływaczką olimpijską. Marzenie to cały czas realizuje.

Kolekcja Premium Under Armour 

Kolekcja na wiosnę-lato 2018 łączy innowację, funkcjonalność i piękną estetykę. W palecie kolorystycznej znalazły się znane ze światowych wybiegów pastele, błękity, indygo, odważne metaliczne akcenty i delikatne cieniowania. To, co jednak wyróżnia kolekcję najbardziej, to nowoczesna technologia, stworzona z myślą o każdej sekundzie użytkowania (nie tylko podczas ćwiczeń!). Breathelux odpowiada za komfort oraz dostarcza wsparcie ze względu na swój elastyczny krój, dodatkowo dopasowuje się do indywidualnych potrzeb. Kolekcję wyróżniają również panele meshowe i perfekcyjna perforacja, gwarantujące świetny design oraz jeszcze lepszą wentylację. Druga ważna technologia to Threadborne Balance, która gwarantuje lekkość, świeżość produktów i najwyższą wydajność. Do najnowszych odkryć marki należy również technologia Vanish - stworzona po to, by ciało pozostało suche. Składają się na to 3 ważne czynniki podzielone na: Lekki - odzież wykonana z wyjątkowo lekkich, szybkoschnących oraz wysoko technologicznych włókien; Elastyczny - elastyczne, a jednocześnie stale powracające do swojego pierwotnego kształtu włókna, gwarantują idealne dopasowanie do sylwetki; Komfortowy - włókna nie zatrzymują w sobie wilgoci, co chroni przed obtarciami ciała oraz znacznie poprawia komfort w trakcie pracy. 

W kolekcji na wiosnę-lato 2018 największą uwagę zwracają biustonosze. Charakteryzują je cechy takie jak szybko schnąca tkanina, stałe poduszki i możliwość regulacji. Pozwolą one na idealne dopasowanie. Kolekcje Breathlux i Balance są już dostępne na rynku. 

Już wkrótce będziemy mogli przetestować nową kolekcję Premium Under Armour na specjalnym treningu w Warszawie. Relację znajdziecie na ELLE.pl!