Ostatnio pisaliśmy o nowej fryzurze Emily Ratajkowski, która pierwszy raz w życiu postanowiła przefarbować włosy na blond. Na zmianę koloru swoich loków zdecydowały się też Kendall Jenner i Dua Lipa. Do tej listy możemy dopisać teraz Kim Kardashian West. Celebrytka przyzwyczaiła nas do częstych zmian fryzur. Amerykanka uwielbia doczepy, chętnie też rozjaśnia włosów o kilka tonów, ale ta metamorfoza zaskoczyła chyba wszystkich.

Kim Kardashian West przefarbowała włosy! Jak teraz wygląda gwiazda? Fani są zaskoczeni jej metamorfozą [modne fryzury]

Fryzura Kim Kardashian West to jeden z jej znaków rozpoznawczych. Długie ciemne loki na stałe wpisały się w jej wizerunek. Czasem gwiazda zmienia swój look np. kilka miesięcy temu zdecydowała się na cięcie, które było modne w latach 90., ale szybko powróciła do swojego dawnego "ja". A jak jest tym razem?

Kim Kardashian West nie jest już brunetką i mamy na to dowód w postaci filmików udostępnionych przez jej stylistę fryzur Chrisa Appletona. Widać na nich nowe, rude włosy celebrytki. W opisie postu fryzjer od raz zaznaczył, że to nie jest peruka. Czyżby Kim naprawdę zdecydowała się na taką diametralną zmianę? Aż trudno w to uwierzyć, zwłaszcza, że na jej instagramie nadal widać "stare" uczesanie. A może po prostu Kardashian opublikowała wcześniej nagrane wideo z kolekcją bielizny Skims oraz kosmetyków KKW. Fani są zaskoczeni, ale patrząc po komentarzach wielu podoba się ten nowy look 39-latki.

Czekamy na kolejne zdjęcia nowej fryzury Kim Kardashian West!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Chris Appleton (@chrisappleton1) Cze 29, 2020 o 1:15 PDT