Kim Kardashian idzie za ciosem. Podczas swojego głośnego występu na MET Gala zapozowała wyszywanej kryształkami naked-dress, w której Marilyn Monroe śpiewała „Happy birthday mr. President” Johnowi F. Kennedy’emu. Założenie przez celebrytkę historycznej sukni było medialną sensacją, o której pisali wszyscy. Okazało się, że Kim udało się poprosić dom aukcyjny Heritage Auctions o udostępnienie jej kolejnej kreacji Monroe. Jak zaprezentowała się tym razem?

Kim Kardashian w cekinowej sukni Marilyn Monroe z 1962 roku

Już bez wielkiej pompy, czerwonego dywanu i dziesiątek fotoreporterów. W kolejnej historycznej sukni Kim zapozowała podczas kameralnej sesji w swoim pokoju hotelowym. To dopasowana, uszyta z cekinów, szmaragdowa kreacja zaprojektowana dla Monroe przez Normana Norella. Legendarna aktorka odbierała w niej nagrodę Złotego Globu podczas gali w 1962 roku.

Getty Images

Jak napisała Kim Kardashian pod zdjęciem, włożyła suknię, ponieważ otrzymała znak od niebios. „Podczas mojego researchu dowiedziałam się, że właścicielem Złotego Globu, którego otrzymała Monroe, jest nie kto inny jak mój przyjaciel Jeff Leatham. Odczytałam to jako znak od gwiazd”. Istotnie, na zdjęciach celebrytka pozuje z tą samą nagrodą, którą Marilyn trzymała w dłoniach podczas rozdania nagród z 1962 roku. Zobaczcie zdjęcia.