Tak też stało się i tym razem. Nie mamy jeszcze wglądu w główną choinkę w domu 42-letniej gwiazdy i jej czwórki dzieci, wiemy natomiast, że przestrzenną łazienkę Kim rozświetliło kilkanaście wysokich choinek. Udekorowane minimalistycznie drzewka idealnie komponują się z surowymi wnętrzami wykonanej z marmuru łazienki. Choinki mają na sobie wyłącznie lampki i znajdują się tuż za oknami, tworząc efekt magicznej krainy, przede wszystkim nocą. 

Instagram @kimkardashian

Motywy dekoracji w domu Kim na przestrzeni lat 

Kim do tematu dekoracji domu podchodzi bardzo poważnie. Na wszystkie najważniejsze w roku okazje zatrudnia artystów i specjalistów od scenografii, by stworzyć niepowtarzalny klimat. Cztery lata temu, w 2018 roku, korytarze jej posiadłości zostały wypełnione pokrytymi tkaniną choinkami wykonanymi przez australijską artystkę sztuki współczesnej Kathy Temin. Rok później gwiazda postawiła na monochromatyczny dekor, dla którego inspiracją był film "Grinch: Świąt nie będzie" oraz kraina zamieszkiwana przez Ktosiów. 

Dekoracje świąteczne w domu Kylie Jenner

Zarówno Kim, jak i reszta jej rodziny co roku zaskakuje ilością i wielkością dekoracji świątecznych. Pierwsza w tym roku była Kylie Jenner. Młodsza siostra Kim w swoim foyer umieściła choinkę, która sięgać będzie drugiego piętra! Zobacz więcej.