Kim Kardashian WestiKanye West mają kolejną córkę! Znana para doczekała się kolejnego, trzeciego już dziecka. Co więcej, najmłodszego potomka urodziła surogatka. Kim i Kanye chcieli powiększyć swoją rodzinę, ale ze względu na problemy zdrowotne Kardashian (u Amerykanki zdiagnozowano tak zwane łożysko przyrośnięte) byli zmuszeni skorzystać z matki zastępczej. Informacje o dziecku potwierdziła sama Kim Kardashian na swojej stronie internetowej: "Kanye i ja z radością ogłaszamy narodziny naszej zdrowej, pięknej córeczki. Jesteśmy niewiarygodnie wdzięczni naszej matce zastępczej, która spełniła nasze marzenia i dała nam największy prezent, jaki można sobie wymarzyć, a także lekarzom i pielęgniarkom za ich szczególną opiekę. North i Saint są podekscytowani narodzinami młodszej siostry". Słynna para od początku nie ukrywała, że zamierza skorzystać z surogatki. Jak podał portal TMZ podobno kobiecie zapłacono 45 tysięcy $ (ok. 160 tys. zł).

Najmłodsza córka Kim Kardashian i Kanye Westa urodziła się 15 stycznia i ważyła 3,3 kg. Para ma już 4-letnią North West oraz 2-letniego Sainta Westa. Para pobrała się w 2014 roku. To trzecie małżeństwo dla gwiazdy reality show "Z kamerą u Kardashianów" i pierwsze dla muzyka.

Na oficjalnym instagramie Kim Kardashian West kilka godzin temu pojawiło się zdjęcie z celebrytką podpisane: #momofthree

 

#momofthree

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian) Sty 16, 2018 o 7:04 PST