Kim jest Przemek Kossakowski?

Przemek Kossakowski to podróżnik, globtroter i amator intensywnych wrażeń. Pochodzi z Częstochowy. Obecnie prowadzi kilka programów w TTV, w których sprawdza granice ludzkiej wytrzymałości i bada tajniki przyrody. Zanim zaczął funkcjonować mediach, malował - tak hobbystycznie, jak i zawodowo. Całe życie chciał zostać artystą. - Nie byłem całkiem oderwany od rzeczywistości, bo malowałem dużo obrazów i generalnie szło całkiem dobrze do momentu, aż wyprowadziłem się na wieś. – przyznał w jednym z wywiadów. Studiował na Wydziale Wychowania Artystycznego WSP. Po swojej przygodzie z malarstwem, pracował także jako nauczyciel, mechanik samochodowy i drwal. Zatrudnił się też w holenderskiej chlewni, po czym zbierał ziemniaki we Francji. Ta seria jego zajętości zawodowych wcale nas nie dziwi! Potem przyszła jednak pora na wielką życiową zmianę.

Przemek Kossakowski rozwiódł się, sprzedał dom i przeniósł się na wieś. Przez jakiś czas pozostał bez pracy. Znajomi namówili go, aby spróbował swoich sił w nowo powstającej telewizji TTV. Szybko okazało się, że praca przed kamerą stała się jego żywiołem. O programach, które prowadzi, piszemy poniżej. Co jeszcze powinieneś o nim wiedzieć?

Przemek Kossakowski - wiek

Przemek Kossakowski urodził się w 1972. W tym roku skończy 47 lat.

Przemek Kossakowski - Instagram

Przemek Kossakowski ma prężnie działające kanały na social mediach. Na Instagramie znajdziecie go na profilu @przekossakowski. Na Facebooku szukajcie go zaś na profilu Facebook / Przemek Kossakowski.

Przemek Kossakowski - programy

Przemek Kossakowski prowadzi obecnie w TTV kilka programów w tym m.in. "Kossakowski. Szósty zmysł", "Kossakowski. Inicjacja", "Kossakowski. Nieoczywiste", "Kossakowski. Wtajemniczenie" czy "Kossakowski. być jak…”

Przemek Kossakowski - książka

Przemek Kossakowski jest autorem książki "Na granicy zmysłów", w której pisze m.in. o tym, jak zakopywano go w grobie, obkładano wnętrznościami barana, podcinano mu język, wmawiano choroby i nieślubne dzieci, rzucano na niego klątwy oraz odprawiano egzorcyzmy nad jego autem.

Przemek Kossakowski - Martyna Wojciechowska

Przemek Kossakowski prywatnie związany jest z dziennikarką TVN i podróżniczką Martyną Wojciechowską, która wychowuje córkę Marysię.