Khloé Kardashian z hejtem w sieci zmaga się od dawna. Nieprzychylne komentarze, które padają pod jej adresem najczęściej dotyczą wyglądu. Szerzona w internecie mowa nienawiści skierowana w stronę Kardashianki nabrała na sile wraz z jej kolejnymi wizytami w gabinetach medycyny estetycznej. Mama dwójki dzieci otwarcie mówi między innymi o swojej operacji nosa. Rzadko wchodzi jednak w dyskusję z obserwatorami. Tym razem było inaczej. 

Pod najnowszym postem, w którym Khloé pokazuje swoją rozbudowaną rutynę treningową, pojawiło się wiele słów zarzucających jej zbyt dużą zmianę w wyglądzie zewnętrznym. Jeden z komentarzy głosi „Nie tęsknisz za swoją starą twarzą?”. Kardashianka postanowiła odpisać. Krótko, acz ze snajperską precyzją – „Nie”. Mic drop! 

Pod wypowiedzią użytkownika o nicku @poochkie szybko pojawiło się więcej, łącznie kilkaset odpowiedzi. Zdecydowana większość z nich przyjęła formę poparcia dla KoKo, jak zwykły nazywać ją siostry. „Ona wygląda pięknie, a wy bądźcie milsi”, „Jesteś zjawiskowa”, „Ludzie muszą w końcu zająć się swoimi sprawami” czy „Uwielbiam Twoje odpowiedzi Khloe” piszą fani gwiazdy.

Dłużny nie pozostał sam autor złośliwego pytania. Napisał, że „Po prostu zastanawiał się, czy można poczuć się nieswojo, patrząc pewnego dnia na swoje odbicie w lustrze i nie rozpoznawać samej siebie”. 

Instagram: @khloekardashian

Cóż, wszystko wskazuje na to, że wbrew wszelkim insynuacjom, Khloé czuje się w swoim ciele lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. I dobrze! You go girl. Dobra forma (nie tylko) psychiczna założycielki marki Good American cieszy tym bardziej, że nie zawsze było tak kolorowo. Khloé wyznawała wcześniej w tym miesiącu, że kiedyś miała obsesję na punkcie swojej wagi i wyglądu. Zmagała się z ogromnymi kompleksami i niskim poczuciem własnej wartości.